[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Jeep Cherokee - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Jeep Cherokee: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Jeep Cherokee

Jeep Cherokee 2018

Nowy Jeep Cherokee - debiut w Detroit (5)

Odświeżona wersja Jeepa Cherokee zadebiutowała na salonie samochodowym w Detroit. Producent zmienił kontrowersyjny design przodu.

Jeep Cherokee w kamuflażu: Brzydkie kaczątko?

Jeep Cherokee w kamuflażu: Brzydkie kaczątko? (3)

Jeep Cherokee i Nissan X-Trail

Jeep Cherokee i Nissan X-Trail: Coraz bliżej ziemi (11)

Jeep i Nissan niemal jednocześnie wzbogacają liczną rodzinę SUV-ów o nowego Cherokee i X-Traila. Jeden i drugi stały się bardziej miejskie i łagodne. Sprawdzamy, na ile przydatne okażą się na co dzień. 

Test: Jeep Cherokee 3.2 V6 Trailhawk

Test: Jeep Cherokee 3.2 V6 Trailhawk (12)

Starannie pielęgnuje tradycyjne cechy Jeepa, co z jednej strony jest zaletą, z drugiej zaś, tradycyjnie, wystawia go na ostrzał krytyki. W teście najnowszy Jeep Cherokee.

Jeep Cherokee: Więcej kultury

Jeep Cherokee: Więcej kultury (8)

Jeep Cherokee, który do tej pory szczycił się wizerunkiem twardej terenówki, staje się bardziej cywilizowany i puka do drzwi klasy premium. Co nie znaczy, że już nie chce brylować na bezdrożach.

Jeep Cherokee: kochaj albo rzuć

Jeep Cherokee: kochaj albo rzuć (5)

Kolejna generacja Jeepa Cherokee będzie mieć tyle samo zwolenników co przeciwników – wszystko przez jego „face”.

REKLAMA
REKLAMA