[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Jeep Compass

Jeep Compass to SUV zaprezentowany w 2006 roku w Nowym Jorku. Na rynku amerykańskim jest oferowany jako Jeep Patriot. W Polsce Jeep Compass jest oferowany z dwoma silnikami. Pierwszy, benzynowy ma napęd na przód o 156 KM. Drugi to diesel 2.2 o mocy 136 KM, ta wersja jest oferowana z napędem 4x4. W testach Euro NCAP Jeep Compass zdobył tylko dwie gwiazdki.

Testy samochodów Jeep Compass

Jeep Compass Pierwsza jazda 17 sierpnia 2017, 17:30

Jeep Compass – klasa sama dla siebie

W odróżnieniu od konkurentów Jeep poszedł własną drogą i swojego najnowszego kompaktowego SUV-a nie pozbawił systemów umożliwiających pokonywanie terenu.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Jeep Compass

Jeep Compass Wydarzenia 12 lipca 2017, 14:30

Nowy Jeep Compass już w sprzedaży w Polsce

Jeep Compass wchodzi do sprzedaży w Polsce. Podstawowa cena nowego rywala Volkswagena Tiguana to niecałe 100 tys. złotych.

Jeep Compass Wydarzenia 5 lipca 2017, 13:53

Jeep Compass – 5 najważniejszych faktów

W ubiegłym roku Europejczycy kupili 1,6 mln kompaktowych SUV-ów. Jeep postanowił jeszcze mocniej powalczyć o klientów w tym dynamicznie rosnącym w Europie segmencie. Orężem będzie nowy Compass

Jeep Compass Wydarzenia 7 czerwca 2017, 13:36

Nowy Jeep Compass wchodzi do gry

Jeep Compass został oficjalnie zaprezentowany podczas pierwszych jazd. Rywal Volkswagena Tiguana pojawi się w sprzedaży w połowie wakacji w cenie od niespełna 100 tys. złotych.

REKLAMA