REKLAMA

Jeep Compass - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Jeep Compass: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Jeep Compass

Jeep Renegade 4xe i Compass 4xe

Jeep Renegade 4xe i Compass 4xe – debiut hybryd plug-in (11)

Jeep Renegade 4xe i Jeep Compass 4xe to pierwsze zelektryfikowane modele amerykańskiej marki w Europie. To historyczny moment, kiedy Jeep wchodzi w hybrydy plug-in.

Jeep Compass 2020

Jeep Compass będzie bardziej europejski (10)

Jeep Compass przechodzi poważne zmiany, choć z zewnątrz pozostanie taki sam. Chodzi o przeniesienie produkcji do Europy i kompletną wymianę gamy silnikowej.

Jeep Compass

Nowy Jeep Compass już w sprzedaży w Polsce (5)

Jeep Compass wchodzi do sprzedaży w Polsce. Podstawowa cena nowego rywala Volkswagena Tiguana to niecałe 100 tys. złotych.

Jeep Compass

Nowy Jeep Compass wchodzi do gry (11)

Jeep Compass został oficjalnie zaprezentowany podczas pierwszych jazd. Rywal Volkswagena Tiguana pojawi się w sprzedaży w połowie wakacji w cenie od niespełna 100 tys. złotych.

Gorące premiery podczas Poznań Motor Show 2017

Gorące premiery podczas Poznań Motor Show 2017 (3)

Poznańskie targi startują już na początku kwietnia, a tymczasem znamy już pierwsze polskie premiery podczas tej imprezy. Na stoisku grupy FCA pojawi się Alfa Romeo Stelvio oraz nowy Jeep Compass. Koreański importer pokaże nowy model Korando, a niemiecka firma Morelo pokaże nowego campera.

Jeep Compass - nowe wcielenie kompaktowego SUV-a

Jeep Compass - nowe wcielenie kompaktowego SUV-a (3)

Jeep zaprezentował dzisiaj pierwsze zdjęcia nowej generacji modelu Compass. To auto, które będzie pozycjonowane między Renegadem, a większym Cherokee. Oficjalny debiut - w listopadzie na salonie samochodowym w Los Angeles.

REKLAMA
REKLAMA