[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Jeep Compass - Wiadomości

Informacje o samochodach Jeep Compass: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Jeep Compass, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Jeep Compass. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Jeep Compass

Jeep Compass Wydarzenia 12 lipca 2017, 14:30

Nowy Jeep Compass już w sprzedaży w Polsce

Jeep Compass wchodzi do sprzedaży w Polsce. Podstawowa cena nowego rywala Volkswagena Tiguana to niecałe 100 tys. złotych.

Jeep Compass Wydarzenia 5 lipca 2017, 13:53

Jeep Compass – 5 najważniejszych faktów

W ubiegłym roku Europejczycy kupili 1,6 mln kompaktowych SUV-ów. Jeep postanowił jeszcze mocniej powalczyć o klientów w tym dynamicznie rosnącym w Europie segmencie. Orężem będzie nowy Compass

Jeep Compass Wydarzenia 7 czerwca 2017, 13:36

Nowy Jeep Compass wchodzi do gry

Jeep Compass został oficjalnie zaprezentowany podczas pierwszych jazd. Rywal Volkswagena Tiguana pojawi się w sprzedaży w połowie wakacji w cenie od niespełna 100 tys. złotych.

Gorące premiery podczas Poznań Motor Show 2017 Wydarzenia 23 marca 2017, 09:41

Gorące premiery podczas Poznań Motor Show 2017

Poznańskie targi startują już na początku kwietnia, a tymczasem znamy już pierwsze polskie premiery podczas tej imprezy. Na stoisku grupy FCA pojawi się Alfa Romeo Stelvio oraz nowy Jeep Compass. Koreański importer pokaże nowy model Korando, a niemiecka firma Morelo pokaże nowego campera.

Jeep Compass - nowe wcielenie kompaktowego SUV-a Wydarzenia 27 września 2016, 08:39

Jeep Compass - nowe wcielenie kompaktowego SUV-a

Jeep zaprezentował dzisiaj pierwsze zdjęcia nowej generacji modelu Compass. To auto, które będzie pozycjonowane między Renegadem, a większym Cherokee. Oficjalny debiut - w listopadzie na salonie samochodowym w Los Angeles.

Jeep szykuje kompaktowego SUV-a i pick-upa Wydarzenia 14 stycznia 2016, 10:09

Jeep szykuje kompaktowego SUV-a i pick-upa

W marcu na targach w Nowym Yorku Jeep zaprezentuje światu nowy model. Będzie to kompaktowy SUV, który na razie pozostaje tajemnicą. Ciekawszym faktem jest plan na dostarczenie na rynek pick-upa. Sprawdź, czego możemy się spodziewać po nadchodzących modelach.

REKLAMA
REKLAMA