REKLAMA

Jeep Renegade - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Jeep Renegade: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Jeep Renegade

Jeep Renegade 4xe i Compass 4xe

Jeep Renegade 4xe i Compass 4xe – debiut hybryd plug-in (11)

Jeep Renegade 4xe i Jeep Compass 4xe to pierwsze zelektryfikowane modele amerykańskiej marki w Europie. To historyczny moment, kiedy Jeep wchodzi w hybrydy plug-in.

Używane SUV-y - 5 popularnych modeli

Używane SUV-y - 5 popularnych modeli (33)

Prezentujemy pięć modeli używanych SUV-ów, każdy o nieco innym charakterze. Są to samochody jeszcze do niedawna produkowane lub, jak Jeep Renegade, wciąż zjeżdżające z fabrycznych taśm.

Jeep Renegade 2018

Jeep Renegade po zmianach - silniki z Polski (5)

Jeep Renegade przeszedł face lifting, który odświeżył nieco wygląd samochodu po czterech latach od jego debiutu. Pod maskę baby-Jeepa trafią silniki z Bielska-Białej.

Jeep Renegade 2018

Nowe silniki Grupy FCA z Polski - na początek Jeep Renegade (3)

Fabryka FCA Powertrain w Bielsku-Białej ruszyła z produkcją nowych silników benzynowych dla samochodów Grupy FCA. Pierwszym modelem, który skorzysta z tych jednostek, będzie odświeżony Jeep Renegade.

Jeep Renegade 2018

Jeep Renegade po face liftingu - znamy ceny (3)

Ruszyło zbieranie zamówień na Jeepa Renegade po kuracji odświeżającej. Nowy model ma ulepszony system multimedialny, dodatkowe funkcje oraz więcej opcji indywidualizacji.

Pięć pomysłów na auto 4x4

Pięć pomysłów na auto 4x4 (26)

Nie ma jednego przepisu na auto z napędem na cztery koła. Sprawdzamy wady i zalety każdego z pomysłów w naszym porównaniu Audi A6 Allorad, Fiata Pandy Cross, Jeepa Renegade'a, Skody Superb Outdoor i Volvo V40 Cross Country. 

Jeep Renegade

Ceny Jeepa Renegade ujawnione: baby Jeep zaskakuje wyposażeniem i stylem (9)

Wystarczy jeden rzut nawet niewprawnego oka, żeby wiedzieć, która marka jest odpowiedzialna za stworzenie tego niewielkiego SUV-a. Legendarny grill to najważniejszy atrybut każdego Jeep-a, ale designerskich smaczków jest tutaj więcej.

Pierwsza jazda Jeep Renegade

Jeep Renegade: Hardy i nieugięty (11)

Prawdziwa męska, twarda i toporna terenówka, czy tylko czerwony crossoverowy gadżecik do miasta? Sprawdzamy jaki jest nowy Jeep Renegade.

Jeep Renegade

Jeep Renegade: Z ziemi włoskiej (7)

Z ziemi włoskiej na cały świat. Jeep, korzystając z zaplecza Fiata, wjeżdża modelem Renegade na teren małych miejskich SUV-ów. Ale auto nie byłoby Jeepem, gdyby nie radziło sobie również w lekkim off-roadzie.  

REKLAMA
REKLAMA