Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Jeep Wrangler - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Jeep Wrangler: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Jeep Wrangler

Jeep Wrangler - Poznań Motor Show 2018

Jeep Wrangler - Poznań Motor Show 2018 (7)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show zadebiutowała nowa generacja Jeepa Wranglera - kultowej terenówki z prawdziwego zdarzenia.

Jeep Wrangler (Genewa 2018)

Jeep Wrangler (Genewa 2018) (3)

Mimo że Jeep nazywa Wranglera zaprezentowanego na salonie w Genewie modelem nowej generacji zmiany, jakim go poddano są raczej kosmetyczne.

Toyota Land Cruiser

Terenowe samochody na ramie - przegląd rynku (7)

Samochodów terenowych z prawdziwego zdarzenia jest w ofercie producentów coraz mniej, co nie znaczy, że nie ma ich wcale. Oto pięć terenówek dostępnych na naszym rynku.

Jeep Wrangler w wersji 6x6

Jeep Wrangler w wersji 6x6 (5)

Fani Jeepa, którzy pozazdrościli właścicielom Mercedesa G63 AMG 6x6 będą mogli jeździć podobnym samochodem. Chińska firma stworzyła właśnie taki samochód. Nazywa się Tomahawk.

Jeep Wrangler - tak dziś wyglądałby Willys

Jeep Wrangler - tak dziś wyglądałby Willys (2)

W tym roku Jeep świętuje 75. urodziny i z tej okazji amerykańska marka przedstawiła wyjątkowy model koncepcyjny. Na bazie Jeepa Wranglera powstał współczesny Willys MB.

SUV-y kontra terenówki

SUV-y kontra terenówki: Ostro pod górę (16)

Sprawdzamy, czy współczesne SUV-y poradzą sobie w terenie, tak samo dobrze, jak pełnoprawne terenówki. Do walki stają Audi Q5, BMW X5, Dacia Duster, Jeep Wrangler, Mercedes G i GLA, Range Rover, Skoda Yeti i VW T5 Rockton.

Milion Wranglerów z fabryki w Ohio!

Milion Wranglerów z fabryki w Ohio! (4)

Z zakładów Toledo Complex w Ohio wyjechało już milion Wranglerów.