[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Kia - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Kia: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Kia

Kia Ceed 2018

Kia Ceed - znamy polskie ceny (5)

Na salonie samochodowym w Genewie pojawiła się nowa generacja Kii Ceed, która teraz wchodzi do sprzedaży. Poznaliśmy właśnie ceny i wyposażenie kolejnej generacji kompaktu.

Kia Niro EV

Kia Niro EV - premiera elektrycznego SUV-a (4)

Na salonie samochodowym w koreańskim Busan Kia zaprezentowała elektryczną odmianę modelu Niro. Zasilany bateriami pojazd ma mieć nawet 450 kilometrów zasięgu.

Kia Sportage facelift 2018

Kia Sportage z napędem hybrydowym - face lifting modelu (3)

Kia zaprezentowała odświeżoną wersję modelu Sportage. Oprócz zmian w wyglądzie nadwozia i wnętrza pojawiły się nowe elementy wyposażenia oraz silniki, w tym napęd hybrydowy.

Kia Sportage EcoDynamics+

Kia wprowadzi 48-woltową "miękką hybrydę" (3)

Pod maską modelu Kia sportage zadebiutuje niebawem nowy napęd typu mild hybrid, składający się z turbodiesla i silnika elektrycznego o napięciu 48 V.

Kia Niro EV

Kia Niro EV w wersji produkcyjnej - 380 km zasięgu (3)

Podczas targów technologicznych CES w Las Vegas Kia zaprezentowała model Niro w wersji elektrycznej. Był to jednak model koncepcyjny. Na wersję produkcyjną nie musieliśmy długo czekać, bo oto pojawiła się Kia Niro EV.

Kia Proceed Concept - Poznań Motor Show 2018

Kia Proceed Concept - Poznań Motor Show 2018 (6)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Kia zaprezentowała model Proceed Concept, który znamy z salonu samochodowego we Frankfurcie. Piękna, wydłużona sylwetka auta miała wówczas zdradzać, jak może wyglądać Ceed nowej generacji.

Kia Ceed - Poznań Motor Show 2018

Kia Ceed - Poznań Motor Show 2018 (7)

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu debiutuje nowa Kia Ceed. W samochodzie nawet nazwa jest nowa, bo producent pozbył się apostrofu i dołożył wielką literę.

Kia Sportage - już 5 milionów sprzedanych aut

Kia Sportage - już 5 milionów sprzedanych aut (4)

Niedawno pisaliśmy o trzech milionach Nissanów Qashqai, a teraz Kia chwali się pięcioma milionami sprzedanych na świecie egzemplarzy konkurencyjnego modelu Sportage.

Kia Rio GT Line

Kia Rio GT Line już jest (4)

Na salonie samochodowym w Genewie zadebiutowała Kia Rio w wersji GT Line. Auto może mieć pod maską nawet 120 KM.

REKLAMA

1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12

REKLAMA