[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Kia - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Kia: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Kia

Kia e-Niro - Paryż 2018

Robert De Niro prezentuję Kię e-Niro (3)

Nazwisko aktora Roberta De Niro aż prosi się o powiązanie go z nową Kią e-Niro.

Kia e-Niro - Paryż 2018

Kia e-Niro – Paris Motor Show 2018 (4)

Na salonie samochodowym w Paryżu możemy obejrzeć premierę elektrycznej Kii e-Niro, której zasięg wynosi nawet 615 km.

Kia ProCeed - Paryż 2018

Kia ProCeed - Paris Motor Show 2018 (5)

Na salonie samochodowym w Paryżu Kia prezentuje nowy model ProCeed. To pierwsze w tym segmencie cenowym auto z nadwoziem typu shooting brake.

Kia Niro EV

Kia e-Niro - 615 km zasięgu w mieście (3)

W oczekiwaniu na sprzedażowy debiut elektrycznej Kii e-Niro w Polsce producent podsyca – nomen omen – napięcie, zdradzając zasięg auta na w pełni naładowanej baterii.

Kia ProCeed 2018

Nowa Kia ProCeed – premiera, zdjęcia, dane techniczne (7)

Na salonie samochodowym w Paryżu Kia zaprezentuje model ProCeed. To pierwsze w tym segmencie cenowym auto z nadwoziem typu shooting brake. Samochód wygląda bardzo rasowo, a do tego jest pojemny i praktyczny. Przepis na sukces? Zobaczymy!

Kia ProCeed 2018

Nowa Kia ProCeed - pierwszy oficjalny szkic (3)

Kia Proceed Concept pojawiła się w 2017 roku we Frankfurcie i przyciągnęła uwagę całego motoryzacyjnego świata. Teraz samochód przeszedł w kolejną fazę, a już z dwa tygodnie zobaczymy nową Kię ProCeed, gotową do produkcji.

Kia Ceed 2018

Kia Ceed - znamy polskie ceny (5)

Na salonie samochodowym w Genewie pojawiła się nowa generacja Kii Ceed, która teraz wchodzi do sprzedaży. Poznaliśmy właśnie ceny i wyposażenie kolejnej generacji kompaktu.

Kia Niro EV

Kia Niro EV - premiera elektrycznego SUV-a (4)

Na salonie samochodowym w koreańskim Busan Kia zaprezentowała elektryczną odmianę modelu Niro. Zasilany bateriami pojazd ma mieć nawet 450 kilometrów zasięgu.

Kia Sportage facelift 2018

Kia Sportage z napędem hybrydowym - face lifting modelu (3)

Kia zaprezentowała odświeżoną wersję modelu Sportage. Oprócz zmian w wyglądzie nadwozia i wnętrza pojawiły się nowe elementy wyposażenia oraz silniki, w tym napęd hybrydowy.

REKLAMA
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA