Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Kia - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Kia: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Kia

Kia Stinger GT - pierwsza jazda

Kia Stinger GT – jeździmy modelem przedseryjnym (5)

Kia Stinger GT ma wzmocnić prestiż koreańskiej marki. To duże auto z napędem 4x4, mocnym silnikiem i agresywną stylistyką.

Nowa Kia Rio

Kia Rio — pięć rzeczy, które musisz wiedzieć (8)

Nowa Kia Rio zadebiutowała jesienią na salonie samochodowym w Paryżu, a teraz po raz pierwszy mogliśmy sprawdzić ją na drodze. Oto najważniejsze cechy nowego modelu.

Picanto

Kia Picanto nowa generacja – pierwsze zdjęcia (7)

Kilka tygodni przed targami w Genewie Kia odsłoniła album ze zdjęciami nowego Picanto. Auto będzie oferowane m.in. w usportowionej wersji GT-Line. 

Kia Rio - większy maluch z Korei

Kia Rio - większy maluch z Korei (7)

Miesiąc przed targami Paryż Motor Show Kia pokazała czwartą generację modelu Rio. Auto urosło i ma większy bagażnik niż poprzednik. A do tego nie zabrakło nowej stylistyki.

Używana Kia cee`d - gwarancja spokoju?

Używana Kia cee`d - gwarancja spokoju? (16)

Sprawdzamy, czy Kia cee`d objęta siedmioletnią gwarancją to dobra i bezpieczna propozycja w segmencie używanych kompaktów.

Kia Sportage - po siłce

Kia Sportage - po siłce (24)

Większa, lepiej wyposażona, ale cięższa i droższa. Według niektórych jej projektant inspiracji szukał w Porsche. Do salonów wjeżdża nowa Kia Sportage.

Kia Optima Kombi

Kia Optima Kombi - Genewa 2016 (7)

Kia Optima Kombi chce podebrać klientów m.in. VW Passata i Toyoty Avensis. Jednak czy zaledwie trzy jednostki napędowe, oferowane w Optimie wystarczą do osiągnięcia sukcesu?

Kia Niro 2016

Kia Niro - Genewa 2016 (8)

Kia Niro to nowy hybrydowy model koreańskiego producenta, który powalczy w segmencie crossoverów. Auto zbudowane na płycie, stworzonej specjalnie do samochodów ekologicznych.

Kia Optima Sportswagon

Kia Optima Sportswagon zawita w Genewie (10)

Kia przygotowała Optimę w wersji kombi i zdaje się, że ukradła Alfie Romeo nazwę Sportswagon. Koreański rywal VW Passata premierę będzie świętował w Genewie.

1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8