Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Kia - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Kia: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Kia

Kia Proceed Concept - Poznań Motor Show 2018

Kia Proceed Concept - Poznań Motor Show 2018 (6)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Kia zaprezentowała model Proceed Concept, który znamy z salonu samochodowego we Frankfurcie. Piękna, wydłużona sylwetka auta miała wówczas zdradzać, jak może wyglądać Ceed nowej generacji.

Kia Ceed - Poznań Motor Show 2018

Kia Ceed - Poznań Motor Show 2018 (7)

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu debiutuje nowa Kia Ceed. W samochodzie nawet nazwa jest nowa, bo producent pozbył się apostrofu i dołożył wielką literę.

Kia Sportage - już 5 milionów sprzedanych aut

Kia Sportage - już 5 milionów sprzedanych aut (4)

Niedawno pisaliśmy o trzech milionach Nissanów Qashqai, a teraz Kia chwali się pięcioma milionami sprzedanych na świecie egzemplarzy konkurencyjnego modelu Sportage.

Kia Rio GT Line

Kia Rio GT Line już jest (4)

Na salonie samochodowym w Genewie zadebiutowała Kia Rio w wersji GT Line. Auto może mieć pod maską nawet 120 KM.

Kia Ceed (Genewa 2018)

Kia Ceed (Genewa 2018) (7)

Kia Ceed - bo tak teraz zapisuje się nazwę modelu - została oficjalnie zaprezentowana na salonie samochodowym w Genewie. Obok hatchbacka pojawiło się po raz pierwszy rodzinne kombi - Kia Ceed SW.

Strategiczne partnerstwo pomiędzy KIA MOTORS POLSKA a ORLEN OIL

Strategiczne partnerstwo pomiędzy KIA MOTORS POLSKA a ORLEN OIL (2)

Kia Ceed 2018

Nowa Kia Ceed - pierwsze zdjęcia (8)

Kia Ceed - bo tak teraz zapisuje się nazwę modelu - została oficjalnie zaprezentowana przed debiutem na salonie samochodowym w Genewie. Mamy pierwsze zdjęcia.

Kia Rio GT Line

Kia Rio GT Line: prawie jak hot-hatch (3)

Kia Rio GT Line to ostrzejsza wersja popularnego miejskiego modelu segmentu B. Na rynku konkurować ma z Fordem Fiestą ST Line czy Volkswagenem Polo R Line.

Kia Stonic

Kia Stonic - znamy polskie ceny (4)

Kia Stonic jest modelem zaprojektowanym z myślą o klientach w Europie. Jest crossoverem z segmentu B, który przyciąga nowoczesnym designem.

1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11