Kia Niro

Testy samochodów Kia Niro

auta elektryczne Porównanie 31 lipca 2021, 06:00

Od Smarta po Mercedesa EQV: TEST 18 samochodów elektrycznych

Można odnieść wrażenie, że w ostatnim roku pojawiło się więcej modeli elektrycznych niż przez ostatnie sto lat. Tu zebraliśmy ich 18 – od miejskich maluchów, przez kompakty, crossovery i duże SUV-y, aż po vana. Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że reprezentują one aktualny stan samochodowej elektryfikacji. Jaki to stan – szczegóły na następnych stronach.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Kia Niro

Kia Niro 2022 Wydarzenia 26 listopada 2021, 13:00

Kia Niro – premiera nowej generacji

Nowa Kia Niro ma swoją premierę podczas Seoul Mobility Show 2021. Znacznie bardziej wyrazisty design nadwozia, nowoczesne wnętrze i trzy rodzaje napędu to cechy rozpoznawcze.

Ford Mustang Mach-E GT dla brytyjskiej policji Wydarzenia 21 września 2021, 14:05

Elektryczne radiowozy policji. Z duchem czasów

Ford Mustang Mach-E, który do setki przyspiesza w 3,7 s to doskonały radiowóz pościgowy. Ale nie u nas, a w Wielkiej Brytanii. Nasi policjanci póki co wybrali innego „elektryka” – Kię e-Niro.

Skoda Citigo-e Wydarzenia 31 stycznia 2021, 06:00

Przywileje dla aut elektrycznych

Kierowcy samochodów elektrycznych będą mieli coraz więcej przywilejów, a życie właścicieli aut spalinowych będzie utrudniane na wszelkie sposoby. Jednak żeby kierowcy rzeczywiście przesiedli się na elektryki, trzeba ich do tego zachęcić mocnymi argumentami, a nie tylko restrykcjami. Zachęty i przywileje odnoszą skutek, czego dowodem jest Norwegia, pierwszy kraj, w którym w 2020 roku aut elektrycznych sprzedało się więcej niż z innymi rodzajami napędów.

REKLAMA