[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Kia Optima

Kia Optima, inaczej Magentis II,swoją premierę miała na North American International Auto Show w 2006 roku. Samochód zwraca na siebie uwagę przede wszystkim bardzo zgrabną linią nadwozia.

Opinia eksperta

<p>Doskonała prezencja, obszerna kabina, wygodne fotele, bogate wyposażenie i duży bagażnik – to elementy, za które Optima szybko nałapie plusów. I im dłużej z nią obcujesz, tym mniej przeszkadza Ci, że pod maską siedzi tylko 136 koni.</p>

Doskonała prezencja, obszerna kabina, wygodne fotele, bogate wyposażenie i duży bagażnik – to elementy, za które Optima szybko nałapie plusów. I im dłużej z nią obcujesz, tym mniej przeszkadza Ci, że pod maską siedzi tylko 136 koni.

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Kia Optima

Kia Optima Test 20 marca 2012, 10:28

Kia Optima – test

Czas na przetasowania w segmencie D. Niektórzy mówią, że wybierając nowe auto najpierw „kupuje się" je oczami, a potem wynajduje merytoryczne powody, które usprawiedliwiałyby wybór. Kia Optima łatwo wpada w oko i dostarcza wielu argumentów, żeby ją kupić.

Kia Optima Pierwsza jazda 7 lutego 2012, 10:08

Kia Optima – pierwsza recenzja

Porządna jak zza Odry. Kia zbudowała model, o którym można powiedzieć, że oferuje dużo auta w aucie. Dobrze wygląda, przyzwoicie jeździ i nie przeraża ceną - czy przekona do siebie polskich klientów, hołubiących niemieckie marki?

Kia, Optima Pierwsza jazda 10 stycznia 2011, 09:59

Kia Optima – Passat według Kii

Była jedną z gwiazd salonu samochodowego w Paryżu, bije rekordy popularności na koreańskim rynku, w Polsce pojawi się w drugiej połowie 2011 roku, ale my już nią jeździliśmy.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Kia Optima

Kia Optima Kombi Wydarzenia 2 marca 2016, 13:32

Kia Optima Kombi - Genewa 2016

Kia Optima Kombi chce podebrać klientów m.in. VW Passata i Toyoty Avensis. Jednak czy zaledwie trzy jednostki napędowe, oferowane w Optimie wystarczą do osiągnięcia sukcesu?

Kia Optima Sportswagon Wydarzenia 20 lutego 2016, 12:00

Kia Optima Sportswagon zawita w Genewie

Kia przygotowała Optimę w wersji kombi i zdaje się, że ukradła Alfie Romeo nazwę Sportswagon. Koreański rywal VW Passata premierę będzie świętował w Genewie.

Kia Optima Plug-in Hybrid Wydarzenia 19 lutego 2016, 09:07

Kia Optima Plug-in Hybrid ujawniona

Kia pokazała europejską wersję Optimy z hybrydowy napędem plug-in. Aerodynamiczne dodatki, elektryczny silnik oraz gniazdko zasilające - to cechy odróżniające Optimę od tradycyjnych wersji.

REKLAMA