[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Kia Optima - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Kia Optima: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Kia Optima

Kia Optima Kombi

Kia Optima Kombi - Genewa 2016 (7)

Kia Optima Kombi chce podebrać klientów m.in. VW Passata i Toyoty Avensis. Jednak czy zaledwie trzy jednostki napędowe, oferowane w Optimie wystarczą do osiągnięcia sukcesu?

Kia Optima Sportswagon

Kia Optima Sportswagon zawita w Genewie (10)

Kia przygotowała Optimę w wersji kombi i zdaje się, że ukradła Alfie Romeo nazwę Sportswagon. Koreański rywal VW Passata premierę będzie świętował w Genewie.

Kia Optima Plug-in Hybrid

Kia Optima Plug-in Hybrid ujawniona (6)

Kia pokazała europejską wersję Optimy z hybrydowy napędem plug-in. Aerodynamiczne dodatki, elektryczny silnik oraz gniazdko zasilające - to cechy odróżniające Optimę od tradycyjnych wersji.

Europejska Kia Optima oficjalnie - Targi Frankfurt 2015

Europejska Kia Optima oficjalnie - Targi Frankfurt 2015 (6)

Kilka tygodni przed publiczną premierą we Frankfurcie Kia odkrywa karty nowej Optimy przeznaczonej na rynek europejski. Ma być bardziej luksusowa i znacznie nowocześniejsza. 

Pierwsze zdjęcia europejskiej Kii Optima - Targi Frankfurt 2015

Pierwsze zdjęcia europejskiej Kii Optima - Targi Frankfurt 2015 (4)

Amerykanie od kilku miesięcy znają już swoją Optimę drugiej generacji. We Frankfurcie zadebiutuje wersja dla Europejczyków. Mamy jej pierwsze zdjęcia. 

Kia Optima GT

Kia Optima GT - Targi Frankfurt 2015 (14)

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia przedstawiające nową Kię Optimę w najmocniejszej konfiguracji GT. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to najmocniejszy model w gamie koreańskiego producenta.

REKLAMA
REKLAMA