Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Kia Picanto - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Kia Picanto. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Kia Picanto. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Kia Picanto

Kia Picanto Pierwsza jazda 18 września 2017, 10:09

Kia Picanto - poprawianie dobrego

Od małych aut wymaga się najwięcej, a nowa Kia Picanto sporo obiecuje. Sprawdzamy, czy trzecia generacja malucha może mieć powody do kompleksów.

Fiat Panda i Kia Picanto Testy samochodów używanych 12 grudnia 2014, 09:49

Używane: Fiat Panda czy Kia Picanto?

Fiat Panda i Kia Picanto to typowe mieszczuchy. Małe gabaryty i oszczędne silniki sprawiają, że te autka są stworzone do miasta. Sprawdź, które auto wybrać, aby cieszyć się wygodną i bezawaryjną jazdą w mieście.

Kia Picanto Kia Lotos Race - pierwsza jazda Pierwsza jazda 29 stycznia 2014, 07:40

Kia Picanto "Kia Lotos Race": Chodzi o wrażenie

Picanto w wersji „Kia Lotos Race Limited Edition” od zwykłego różni się tylko detalami, ale sprawia wrażenie innego auta.

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo Testy porównawcze 1 sierpnia 2012, 10:39

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

Spark, C1, Picanto, Alto – małe, a wygodne Testy porównawcze 17 listopada 2011, 09:15

Spark, C1, Picanto, Alto – małe, a wygodne

W żadnym z testowanych miejskich samochodzików dorosłe osoby nie podróżują w ścisku na przednich fotelach, dzieci zaś swobodnie rozsiadają się z tyłu na kanapie. Na co dzień Alto, C1, Picanto i Spark potrafią prawie tyle samo, co znacznie większe auta. Oto nasz test.

Test czytelników – Kia Picanto Test 3 sierpnia 2011, 10:21

Test czytelników – Kia Picanto

Segment A - czyli samochody miejskie - to modele małe, jednak dla wielkich koncernów ważne. Poprzednia Kia Picanto odważnie wtargnęła do tego towarzystwa, a nowy model okazuje się zdecydowanie atrakcyjniejszy.

Kia Picanto Test 17 czerwca 2011, 10:01

Kia Picanto – maluch Kii rzuca rękawicę światu

Cee'd, Soul, Venga i Sportage przetarły szlak, teraz czas na Picanto. Zgrabny maluch przewraca ustalony porządek w swojej klasie. W teście wersja z benzynowym silnikiem 1.0.

Kia, Picanto Comfort, Suzuki, Alto Testy porównawcze 7 grudnia 2009, 11:50

Kia Picanto, Suzuki Alto - wschodni duet

Małe na start! Jeden jest już dobrze znany na naszym rynku, drugi dopiero do nas przypłynie. W szranki stają Kia Picanto i Suzuki Alto z silnikami 1.0.

Fiat Panda i Kia Picanto Testy porównawcze 1 lipca 2008, 19:52

Fiat Panda i Kia Picanto - Bez udawania

Moc silnika i rozpędzanie do „setki" często - zbyt często - przysłaniają najstarszą prawdę świata samochodów: najlepsze są te auta, które niczego nie udają. Dokładnie taki jest Fiat Panda. Ale nie jest już sam. Kia Picanto wyznaje tę samą zasadę.

KIa Picanto, Fiat Panda i Hyundai i10 Testy porównawcze 6 czerwca 2008, 13:12

Panda, i10 i Picanto – Dzieciaki z klasą

Potrafią dobrze odnaleźć się w wielu sytuacjach i jak ryby w wodzie czują się w plątaninie miejskich ulic i zaułków. Maluchy Fiata, Hyundaia i Kii - w teście porównawczym.

STRONA 1 z 2