[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Kia Picanto - Wiadomości

Informacje o samochodach Kia Picanto: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Kia Picanto, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Kia Picanto. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Kia Picanto

Kia Picanto X-Line Wydarzenia 8 września 2017, 12:05

Kia Picanto X-Line - crossover w skali mikro

Kia Picanto X-Line to uterenowione miejskie auto, z większym prześwitem i stylizacją inspirowaną designem crossoverów.

Picanto Wydarzenia 4 stycznia 2017, 14:08

Kia Picanto nowa generacja – pierwsze zdjęcia

Kilka tygodni przed targami w Genewie Kia odsłoniła album ze zdjęciami nowego Picanto. Auto będzie oferowane m.in. w usportowionej wersji GT-Line. 

Kia Lotos Race 2013: Technicy przetrzepali auta Wydarzenia 7 sierpnia 2013, 10:58

Kia Lotos Race 2013: Technicy przetrzepali auta

Na rodzimym gruncie w Poznaniu zawieszono wyniki Kia Lotos Race, bo komisja techniczna dokładnie sprawdzała samochody uczestników pucharu.

Kia Picanto Race Wydarzenia 8 września 2011, 08:59

Wyścigowe Picanto we Frankfurcie

W czasie międzynarodowej wystawy samochodowej we Frankfurcie zadebiutuje wyczynowe Picanto Race, przygotowane specjalnie na potrzeby pucharu, organizowanego przez Kia Motors Polska.

Kia Picanto Wydarzenia 22 czerwca 2011, 08:05

Kia Picanto - pierwszy klip reklamowy

Wedle zapowiedzi klienci Kii nie muszą godzić się na kompromisy.

Kia Picanto Wydarzenia 5 maja 2011, 08:06

Kia ogłosiła ceny nowego Picanto

Kia Motors Polska zaprezentowała cennik swojego najmniejszego modelu. W podstawowej wersji auto będzie kosztować niecałe 30 tys. złotych.

Kia Picanto Wydarzenia 25 stycznia 2011, 07:09

Nowa Kia Picanto – zdjęcie wnętrza

Koreański producent pokazał wnętrze małej Kii, która jeszcze tej wiosny trafi do sprzedaży w nowej odsłonie.

Kia, Picanto Wydarzenia 4 stycznia 2011, 09:54

Nowe Picanto – pierwsze oficjalne zdjęcia

Do premiery zostały trzy miesiące, ale Kia już prezentuje pierwsze zdjęcia nowego Picanto.

Kia, Picanto Wydarzenia 7 grudnia 2010, 08:50

Kia Picanto – pierwsze szkice

W marcu zobaczymy ją w Genewie, póki co zaprezentowano pierwsze szkice.

Kia Lotos Cup Wydarzenia 3 sierpnia 2009, 10:26

Kia Lotos Cup – przed wyścigami w Moście

Pierwsza część wyścigowych seriali cee'd LOTOS Cup i Picanto LOTOS Cup - już za nami. W najbliższy weekend odbędzie się kolejna runda zawodów. Tym razem kierowcy ścigać się będą na czeskim torze w Moście.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA