Kia Rio - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Kia Rio: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Kia Rio

Clio, Rio, Sandero

Dacia Sandero kontra Kia Rio i Renault Clio: Dwóch na jednego - TEST (21)

Dacia Sandero trzeciej generacji pozostaje jednym z najtańszych aut na rynku. Czy potrafi dotrzymać kroku Renault Clio pochodzącemu z tego samego koncernu albo Kii Rio? Test wersji z silnikami benzynowymi 1.0 i 1.2.

Kia Rio 1.0 T-GDi MHEV

Kia Rio 1.0 T-GDi MHEV: Nowe terytoria - TEST (18)

Miejska Kia Rio po liftingu ma dostęp do napędu mild-hybrid oraz trybów jazdy stosowanych przez Porsche i BMW. Dzięki temu znacznie poszerzyła zakres dróg, na których czuje się pewnie.

Kia Rio

Używana Kia Rio (2011-2017) - Bezproblemowa (22)

Za Kią Rio przemawia prosta i trwała technika. Jest też jednym z ładniejszych i zgrabniejszych modeli w klasie z dopracowanym, obszernym wnętrzem.

Kia Rio face lifting

Kia Rio – facelift i nowe silniki. Znamy ceny (6)

Kia Rio czwartej generacji po face liftingu ma odświeżony wygląd i nowe hybrydowe napędy oraz systemy multimedialne i bezpieczeństwa. Znamy już ceny nowego Rio.

Tankowanie LPG

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku (8)

Oferta nowych modeli z fabryczną instalacją LPG nie jest tak bogata jak w przeszłości. Dziś jeśli chcemy skorzystać z fabrycznej ochrony gwarancyjnej mamy do wyboru 8 modeli, z których najwięcej oferuje Dacia i Renault.

Kia Rio face lifting

Kia Rio z nowymi silnikami i wyglądem (10)

Kia Rio czwartej generacji przeszła gruntowny face lifting, który zmienił nie tylko wygląd, ale przede wszystkim wprowadził hybrydowe napędy oraz nowe systemy multimedialne i bezpieczeństwa.

Kia Rio GT Line

Kia Rio GT Line już jest (4)

Na salonie samochodowym w Genewie zadebiutowała Kia Rio w wersji GT Line. Auto może mieć pod maską nawet 120 KM.

Kia Rio GT Line

Kia Rio GT Line: prawie jak hot-hatch (3)

Kia Rio GT Line to ostrzejsza wersja popularnego miejskiego modelu segmentu B. Na rynku konkurować ma z Fordem Fiestą ST Line czy Volkswagenem Polo R Line.

Nowa Kia Rio

Kia Rio — pięć rzeczy, które musisz wiedzieć (8)

Nowa Kia Rio zadebiutowała jesienią na salonie samochodowym w Paryżu, a teraz po raz pierwszy mogliśmy sprawdzić ją na drodze. Oto najważniejsze cechy nowego modelu.

REKLAMA
STRONA 1 z 2