REKLAMA

Kia Sorento - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Kia Sorento: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Kia Sorento

Kia Sorento Plug-in Hybrid

Kia Sorento z napędem plug-in hybrid – znamy cenę (5)

Kia Sorento w wersji hybrydowej typu plug-in weszła do produkcji. Znamy już cenę, a także dane dotyczące zasięgu w trybie elektrycznym.

Kia Sorento

Kia Sorento: Zakłócanie porządku - TEST (17)

Wprowadzając do sprzedaży nowe Sorento, Kia wbija szpilę nie tylko mniejszym rywalom, ale też równie dużym, popularnym i klasy premium. W standardzie Sorento ma siedem miejsc i kosztuje tyle samo, co np. mniejsza od niego Toyota RAV4.

Kia Sorento 2020

Kia Sorento w sprzedaży – znamy ceny (3)

Kia Sorento zadebiutowała w marcu. Czwarta generacja modelu, w wersji oferowanej na rynkach Europy, wchodzi właśnie do sprzedaży i znamy już jej ceny.

Kia Sorento 2020

Nowa Kia Sorento debiutuje w Europie (4)

Kia Sorento miała być pokazana w Genewie, ale przez odwołanie targów Kia przesunęła prezentację na 19 marca. Znamy już szczegóły dotyczące czwartej generacji tego SUV-a.

Kia Sorento 2020

Kia Sorento. Premiera czwartej generacji SUV-a (5)

Kia Sorento zadebiutuje 3 marca w Genewie, ale my już teraz znamy więcej szczegółów dotyczących czwartej generacji tego SUV-a.

Kia Sorento 2020

Kia Sorento – pierwsze zdjęcia (4)

Nowa generacja SUV-a Kia Sorento ujrzała światło dzienne, póki co na oficjalnych zdjęciach, a już na początku marca zadebiutuje na żywo w Genewie.

Kia Sorento 2020 - oficjalny szkic

Kia Sorento tuż przed premierą (3)

Kia Sorento nowej generacji zadebiutuje już na początku marca na salonie samochodowym w Genewie. Producent opublikował właśnie oficjalne szkice SUV-a.

Kia Sorento face lifting

Kia Sorento po face liftingu (4)

Kia Sorento przeszła odświeżające ją zmiany. Wśród nich znajdziemy nową skrzynię biegów oraz sportowy wygląd w wersji GT Line.

Pierwsza jazda Kia Sorento

Pierwsza jazda Kia Sorento: Wyrafinowana (11)

Pierwsze wrażenia z jazdy nową Kią Sorento są bardzo, bardzo pozytywne. Sorento dobitnie pokazuje, że osiągnięcia Kii w Europie zasługują na opisanie przynajmniej w pracy doktorskiej.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA