[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kia Sorento - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Kia Sorento: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Kia Sorento

Kia Sorento 2020

Nowa Kia Sorento debiutuje w Europie (4)

Kia Sorento miała być pokazana w Genewie, ale przez odwołanie targów Kia przesunęła prezentację na 19 marca. Znamy już szczegóły dotyczące czwartej generacji tego SUV-a.

Kia Sorento 2020

Kia Sorento. Premiera czwartej generacji SUV-a (5)

Kia Sorento zadebiutuje 3 marca w Genewie, ale my już teraz znamy więcej szczegółów dotyczących czwartej generacji tego SUV-a.

Kia Sorento 2020

Kia Sorento – pierwsze zdjęcia (4)

Nowa generacja SUV-a Kia Sorento ujrzała światło dzienne, póki co na oficjalnych zdjęciach, a już na początku marca zadebiutuje na żywo w Genewie.

Kia Sorento 2020 - oficjalny szkic

Kia Sorento tuż przed premierą (3)

Kia Sorento nowej generacji zadebiutuje już na początku marca na salonie samochodowym w Genewie. Producent opublikował właśnie oficjalne szkice SUV-a.

Kia Sorento face lifting

Kia Sorento po face liftingu (4)

Kia Sorento przeszła odświeżające ją zmiany. Wśród nich znajdziemy nową skrzynię biegów oraz sportowy wygląd w wersji GT Line.

Pierwsza jazda Kia Sorento

Pierwsza jazda Kia Sorento: Wyrafinowana (11)

Pierwsze wrażenia z jazdy nową Kią Sorento są bardzo, bardzo pozytywne. Sorento dobitnie pokazuje, że osiągnięcia Kii w Europie zasługują na opisanie przynajmniej w pracy doktorskiej.

Nowa Kia Sorento

Nowa Kia Sorento już gotowa (6)

Dziś w Korei zaprezentowano nową Kię Sorento. Ma być bardziej funkcjonalna, stylowa i zaawansowana technologicznie od poprzedniczki.

Kia ujawnia nowe Sorento

Kia ujawnia nowe Sorento (3)

Nowa Kia Sorento zrywa z designem poprzednika. Teraz chce być bardziej nowoczesna i bardziej "premium".

Kia Sorento

Kia Sorento - lepsza niż van (14)

Zmodernizowana Kia Sorento teraz wygląda jak prawdziwa terenówka. I chociaż nie jest duża, zmieści nawet siedem osób. 

REKLAMA
REKLAMA