[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Kia Soul

Kia Soul to miejski crossover, który swój debiut zaliczył w 2008 roku. Charakteryzuje się bardzo dużymi możliwościami personalizacji. Kia Soul powstała na bazie konceptu, który nosił nazwę Kia Soul Concept, a ukazany był w 2004 roku. Druga generacja auta zadebiutowała na targach samochodowych w Nowym Jorku w 2013 roku. Stylistycznie pojazd kontynuuje tradycję poprzednika.Kia Soul II została zbudowana na całkowicie nowym podwoziu, dzięki czemu auto można wyposażyć w system system Flex Steer z trzema trybami pracy: comfort, normal i sport.

Opinia eksperta

<p>Kia mocno popracowała przy Soulu. Auto zyskało na jakości, na przestronności oraz na komforcie jazdy. Na pochwałę zasługują też bogate wyposażenie podstawowe oraz długa gwarancja. Dodatkowe wyposażenie jest nieco za skromne, jednak Soul najwięcej traci za paliwożerną i dychawiczną jednostkę napędową.</p>

Kia mocno popracowała przy Soulu. Auto zyskało na jakości, na przestronności oraz na komforcie jazdy. Na pochwałę zasługują też bogate wyposażenie podstawowe oraz długa gwarancja. Dodatkowe wyposażenie jest nieco za skromne, jednak Soul najwięcej traci za paliwożerną i dychawiczną jednostkę napędową.

Michał Hutyra
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Kia Soul

Porównanie Citroen C4 Cactus, Kia Soul i Mitsubishi ASX Testy porównawcze 29 grudnia 2014, 08:54

Citroen C4 Cactus, Kia Soul i Mitsubishi ASX: Forma czy treść?

Mniejszy samochód, ale bardziej stylowy, czy raczej standardowy, za to większy? Sprawdzamy, który daje więcej za podobne pieniądze – rozsądne Mitsubishi ASX, stylowa Kia Soul czy odjechany Citroën Cactus. 

Nowa Kia Soul Pierwsza jazda 29 maja 2014, 09:42

Kia Soul: Więcej soulu

Poprzedni model był rewolucją stylistyczną w gamie Kii. Dziś nowa Kia Soul jest jeszcze ładniejsza, choć tak nie szokuje. Poprawiono m.in. zawieszenie i materiały we wnętrzu.

Kia, Venga, Soul Testy porównawcze 30 kwietnia 2012, 09:00

Tradycyjny czy odjechany – cz.1: Venga i Soul

W ofercie niemal każdego producenta za bardzo podobne pieniądze można znaleźć modele tradycyjne i bardziej odjechane. Na przykładzie pięciu par sprawdzamy, który wybór jest lepszy.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Kia Soul

Jeep Renegade Euro NCAP Wydarzenia 11 grudnia 2014, 09:00

Kolejne 4 ofiary testów Euro NCAP: Renegade, A3 e-tron, Soul i Soul EV

Eksperci od bezpieczeństwa z Euro NCAP rozbili kolejne auta. W ich ręce tym razem trafiły Audi A3 e-tron, Jeep Renegade, Kia Soul i Soul EV.

Kia Soul: nowa dusza Kii Wydarzenia 27 marca 2013, 14:13

Kia Soul: nowa dusza Kii

Oto druga generacja Soula, auta, które kilka lat temu zerwało z nudnym imidżem marki.

Kia Soul Wydarzenia 29 sierpnia 2011, 08:39

Chomiki Kii powracają (wideo)

Kia odświeżyła Soula i wykorzystała chomiki, by nikt tego nie przeoczył.

REKLAMA