[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Kia Soul - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Kia Soul: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Kia Soul

Kia Soul 2018

Nowa Kia Soul debiutuje w Los Angeles (4)

Podczas salonu samochodowego w Los Angeles swoją premierę ma nowa Kia Soul. Również w wersji elektrycznej.

Porównanie Citroen C4 Cactus, Kia Soul i Mitsubishi ASX

Citroen C4 Cactus, Kia Soul i Mitsubishi ASX: Forma czy treść? (14)

Mniejszy samochód, ale bardziej stylowy, czy raczej standardowy, za to większy? Sprawdzamy, który daje więcej za podobne pieniądze – rozsądne Mitsubishi ASX, stylowa Kia Soul czy odjechany Citroën Cactus. 

Kia Soul 1.6 GDI

Kia Soul: Nie sądź po pozorach (13)

Kia Soul numer 2 zachowała odważny styl poprzednika, ale wszystko potrafi robić lepiej. Teraz to po prostu dojrzały model, a nie tylko designerski wynalazek. W teście sprawdzamy, co warta jest wersja XL z popularnym benzynowym silnikiem 1.6 GDI.  

Nowa Kia Soul

Kia Soul: Więcej soulu (7)

Poprzedni model był rewolucją stylistyczną w gamie Kii. Dziś nowa Kia Soul jest jeszcze ładniejsza, choć tak nie szokuje. Poprawiono m.in. zawieszenie i materiały we wnętrzu.

Kia Soul: nowa dusza Kii

Kia Soul: nowa dusza Kii (8)

Oto druga generacja Soula, auta, które kilka lat temu zerwało z nudnym imidżem marki.

REKLAMA
REKLAMA