Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Kia Sportage - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Kia Sportage: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Kia Sportage

Kia Sportage - po siłce

Kia Sportage - po siłce (24)

Większa, lepiej wyposażona, ale cięższa i droższa. Według niektórych jej projektant inspiracji szukał w Porsche. Do salonów wjeżdża nowa Kia Sportage.

Kia Sportage III

Używane - Toyota RAV4 czy Kia Sportage? (11)

Modę na SUV-y zaczęła Toyota RAV4 ponad 20 lat temu. Dzisiaj mamy już czwartą generację tego modelu. W pojedynku aut używanych – RAV4 nr 3 kontra trzecia, aktualna Kia Sportage.

Kia Sportage 2016

Kia Sportage 2016 - Targi Frankfurt 2015 (7)

Kia Sportage IV debiutuje we Frankfurcie. To jeden z najpopularniejszych crossoverów na polskim rynku. Zastanawiamy się, czy z tak odważną stylistyką auto będzie cieszyło się równie dużą popularnością?

Kia Sportage wnętrze

Kia Sportage 2016: Wnętrze i dane techniczne - Targi Frankfurt 2015 (6)

Kia zaprezentuje nowego Sportage'a już za dwa tygodnie we Frankfurcie, a tymczasem ujawniają wygląd wnętrza oraz dane techniczne nowego crossovera.

Poznajcie Kię Sportage na 2016 rok

Poznajcie Kię Sportage na 2016 rok (12)

Chwilę po tym, jak Kia pokazała oficjalne szkice nowego Sportage’a, do internetu wyciekły zdjęcia nie zamaskowanego SUV-a podczas przedprodukcyjnych testów. 

SUV-y kontra kombi

SUV-y kontra kombi cz.2 - Kia Sportage vs cee'd i VW Tiguan vs Golf (13)

W drugiej części testu, sprawdzającego czy warto kupować droższe SUV-y, czy raczej bardziej racjonalne kombi, porównujemy Kię Sportage z ceed'em i VW Tiguana z Golfem Variantem.

SUV-y kontra kombi

SUV-y kontra kombi cz.1 - Ford Focus vs Kuga i Honda CR-V vs Civic (13)

Do SUV-ów lepiej się wsiada, wygodniej siedzi i więcej widzi. Ale są droższe od "kombiaków". Które więc są lepsze? Sprawdzamy to na podstawie 4 par. W pierwszej części Ford Focus Turnier vs Kuga oraz Honda CR-V vs Civic Tourer.

Porównanie Kia Sportage, Peugeot 308 SW, Golf Sportsvan

Kia Sportage, Peugeot 308 SW, Golf Sportsvan: Na trzy sposoby (26)

Trzy bardzo różne auta w bardzo podobnych cenach. Sprawdzamy wady i zalety Kii Sportage, Peugeota 308 SW i VW Golfa Sportsvan.

Korea vs. reszta świata: Wychodzą przed szereg

Korea vs. reszta świata: Wychodzą przed szereg (24)

Jeszcze niecałe 10 lat temu były na marginesie. Dziś koreańskie modele, jak np. Kia Sportage, zaczynają dominować w sprzedaży. Na ile Korea dogoniła już świat? A może przegoniła? Sprawdzamy na przykładzie czterech par aut. 

STRONA 1 z 2