[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kia Sportage - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Kia Sportage. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Kia Sportage. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Kia Sportage

Kia, Sportage Test 13 grudnia 2010, 10:24

Kia Sportage – lepszy kompakt

SUV w 100% cywilny. Nowa Kia Sportage ma się podobać nie za to, co potrafi od święta, ale za to, jaka jest na co dzień - przestronna, komfortowa i bezproblemowa w obsłudze. Napęd 4x4 można teraz traktować jako wartość dodaną.

Kia Sportage Pierwsza jazda 4 marca 2009, 15:23

Kia Sportage – Dwa światy

Lubi wertepy. Kia Sportage przeszła dwie modernizacje, a od ponad roku ma słowacki paszport. Widać po niej wiek, ale jest uniwersalna - zwłaszcza z dieslem pod maską i napędem 4WD.

 Porównanie Fiata Pandy 4x4, Kii Sportage i Land Rovera Discovery III Testy porównawcze 14 maja 2008, 13:02

Panda, Sportage i Discovery III – Czwórką w Śniegu

Producent małego Fiata Pandy 4x4 twierdzi, że ten samochód ma wiele cech auta terenowego. Podobnie jak dwa razy droższa Kia Sportage oraz prawie pięć razy droższy Land Rover Discovery III. Więc sprawdziliśmy.

Test porównawczy Hondy CR-V, Toyoty RAV4,Kii Sportage, Nissana X-Trail i Land Rovera Freelandera Testy porównawcze 27 września 2005, 11:36

CR-V, RAV4, Sportage, X-Trail i Freelander - Przebój sezonu

Sprzedawcy pseudoterenówek zacierają ręce - w pierwszym półroczu żadne samochody nie „schodziły" tak dobrze jak SUV-y. Przebojem sezonu są Honda CR-V i Toyota RAV4. Coraz więcej nabywców znajdują nowa Kia Sportage i Nissan X-Trail. Jedynie Land Rover Freelander czeka na lepszą koniunkturę.

REKLAMA
STRONA 2 z 2
REKLAMA