[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Kia Venga - Wiadomości

Informacje o samochodach Kia Venga: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Kia Venga, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Kia Venga. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Kia Venga

Kia, Venga, EV, Concept Wydarzenia 25 marca 2011, 08:12

Elektryczna Kia Venga – za dwa lata

Koreańczycy nie zostają w tyle - szykują pierwszy model zasilany prądem.

Citroen Nemo Wydarzenia 5 marca 2010, 09:19

Oceniane ostrzej – kolejne crash testy Euro NCAP!

Organizacja Euro NCAP po raz kolejny przeprowadziła serię testów zderzeniowych. Tym razem próbom zderzeniowych zostało poddanych pięć aut.

Kia, Venga, EV, Concept Wydarzenia 2 marca 2010, 12:58

Kia Venga EV Concept – Kia też idzie w zielone

Do grona ekologicznych producentów samochodów chce dołączyć Kia, prezentująca w Genevie elektryczną wersję modelu Venga.

Znamy ceny Vengi Wydarzenia 8 stycznia 2010, 12:49

Znamy ceny Vengi

Koreańska firma Kia ogłosiła polskie ceny i specyfikacje swojego najnowszego modelu, czyli Vengi.

Powstanie Hyundai na bazie Kii Venga Wydarzenia 17 listopada 2009, 12:23

Powstanie Hyundai na bazie Kii Venga

Kia Venga jeszcze nie zdołała wejść na rynek, a już wiadomo, że Hyundai opracowuje siostrzany model, który na rynki trafi za dwa lata.

Kia Venga – nowe zdjęcia Wydarzenia 14 września 2009, 09:40

Kia Venga – nowe zdjęcia

Koreański producent zaprezentował nowe zdjęcia swojego najnowszego dziecka.

REKLAMA
REKLAMA