Koenigsegg - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Koenigsegg: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Koenigsegg

Koenigsegg CC850

Koenigsegg CC850 – Wielkie świętowanie (9)

Koenigsegg CC850 to współczesna wersja CC8S – pierwszego modelu marki. To też hołd dla Koenigsegga, świętującego 20-lecie produkcji pojazdów oraz 50. urodziny założyciela firmy Christiana Von Koenigsegga.

Silnik elektryczny Koenigsegga

Silnik elektryczny Koenigsegg Quark zmieści się w plecaku (8)

Inżynierowie Koenigsegga opracowali silnik elektryczny Quark, który generuje aż 340 KM mocy, a zmieści się w plecaku i waży tylko 30 kg.

dd

Polska galeria ekskluzywnych marek samochodowych (12)

Dziś już nie musimy wyjeżdżać do Niemiec, by kupić egzotyczny samochód. Oto lista najbardziej unikalnych marek, które posiadają przedstawicielstwa w Polsce.

Koenigsegg Gemera

W Polsce powstaje salon Koenigsegga (7)

W Katowicach obok salonu Ferrari i Maserati powstaje pierwszy w Polsce salon marki Koenigsegg. Z tej okazji zorganizowana została prezentacja najnowszego Koenigsegga Gemera.

Gran Turismo Polonia

Gran Turismo Polonia już w sierpniu (2)

Gran Turismo Polonia, spotkanie luksusowych samochodów z całej Europy, rozpocznie się 15 sierpnia w Warszawie, aby następnego dnia przenieść się do Poznania, gdzie na kierowców czekają dwa dni sportowej zabawy na torze.

Koenigsegg Jesko Absolut

Koenigsegg Jesko Absolut na zdjęciach (11)

Koenigsegg Jesko Absolut to najszybszy samochód, jaki kiedykolwiek wyprodukuje szwedzka marka. Podobno jest w stanie pojechać nawet 500 km/h.

Koenigsegg Gemera

Koenigsegg Gemera – rodzinny hipersamochód (16)

Koenigsegg Gemera został oficjalnie zaprezentowany w marcu w Genewie. Teraz producent publikuje więcej zdjęć i informacji na temat nowego hipersamochodu.

Koenigsegg Jesko Absolut

Koenigsegg Jesko Absolut. Najszybszy w historii (Genewa 2020) (7)

Koenigsegg Jesko Absolut to najszybszy model szwedzkiej marki, jaki kiedykolwiek powstanie. W jego zasięgu są prędkości bliskie... 500 km/h.

Koenigsegg Gemera

Koenigsegg Gemera. Król hipersamochodów (Genewa 2020) (14)

Koenigsegg Gemera to naszym zdaniem najciekawsza premiera tegorocznej Genewy. W tym samochodzie wszystko jest „naj”. Zobaczcie sami.

STRONA 1 z 2