REKLAMA

Lada Vesta

Łada przez wieki produkowała głównie dwa modele - Niva oraz Samara. Jednak konstrukcje z lat 70. mocno się już zestarzały i potrzebny był powiew świeżości. Orzeźwiającym zefirem jest model Vesta. To kompaktowy sedan, który wygląda bardzo nowocześnie i zmienia zupełnie sposób postrzegania rosyjskiej marki. Łada Vesta jest dostępna w trzech wersjach wyposażenia Classic, Comfort oraz Suite. W standardowym wyposażeniu znajdą sie m.in. dwie poduszki powietrzne, ABS oraz ESP. Pod maskę przewidziano jeden z dwóch silników, obydwa wolnossące "benzyniaki". 1.6 osiąga 106 KM, mocniejsze 1.8 122 KM.
REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Lada Vesta

Łada Vesta Cross Wydarzenia 3 października 2017, 12:24

Łada Vesta SW i Vesta Cross - rosyjska ofensywa

Łada Vesta jest modelem doskonale znanym za naszą wschodnią granicą. Teraz do oferty dołącza wersja kombi, która trafi do Europy.

Łada Vesta VIP Wydarzenia 3 listopada 2015, 14:39

Nowa limuzyna prezydenta Rosji?

Nieznana, jak do tej pory wersja Łady Vesty z długim rozstawem osi została sfotografowana w jednym z rosyjskich salonów. Czyżby ta marka szykowała nowe auto dla Putina?

Łada atakuje: X-Ray i Vesta Cross Wydarzenia 30 sierpnia 2015, 09:00

Łada atakuje: X-Ray i Vesta Cross

Rosyjski producent szykuje się do wypuszczenia dwóch modeli. Koncepcyjną Vestę Cross pokazano na Moscow Off-Road Show, zdjęcia X-Ray’a wyciekły do sieci. 

REKLAMA