Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lada - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Lada: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Lada, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Lada. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Lada

Łada Vesta VIP Wydarzenia 3 listopada 2015, 14:39

Nowa limuzyna prezydenta Rosji?

Nieznana, jak do tej pory wersja Łady Vesty z długim rozstawem osi została sfotografowana w jednym z rosyjskich salonów. Czyżby ta marka szykowała nowe auto dla Putina?

Lada wnętrze Wydarzenia 27 lipca 2015, 13:41

Pierwsze oficjalne zdjęcie nowe Lady XRAY

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie wnętrza nowego modelu Lady - XRAY. Rosjanie czerpali inspiracje z Dacii. Przeczytaj, co wiadomo już o nowym modelu Lady.

Robert Kubica w nowym bolidzie Wydarzenia 1 kwietnia 2010, 09:33

Sensacja w F1! Łada zamiast Renault.

Już jutro rano, w pierwszych wolnych treningach przed Grand Prix Malezji, Robert Kubica i Witalij Pietrow zasiądą w kokpitach bolidów noszących nazwę nie Renault, lecz Łada.

Renault F1 R30 Wydarzenia 5 marca 2010, 10:57

Łada sponsorem teamu F1

Na bolidzie Roberta Kubicy obok logo Renault pojawi się logo rosyjskiej Łady.

BioTruck Wydarzenia 2 stycznia 2008, 12:07

Czekoladowe paliwo

Czekolada to dla wielu zgubny przysmak, niedługo jednak może okazać się, iż jest pożywna nie tylko w przypadku ludzi, lecz również dla naszych samochodów.