[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Lada - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Lada: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Lada, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Lada. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Lada

Łada Vesta Cross Wydarzenia 3 października 2017, 12:24

Łada Vesta SW i Vesta Cross - rosyjska ofensywa

Łada Vesta jest modelem doskonale znanym za naszą wschodnią granicą. Teraz do oferty dołącza wersja kombi, która trafi do Europy.

Łada Vesta VIP Wydarzenia 3 listopada 2015, 14:39

Nowa limuzyna prezydenta Rosji?

Nieznana, jak do tej pory wersja Łady Vesty z długim rozstawem osi została sfotografowana w jednym z rosyjskich salonów. Czyżby ta marka szykowała nowe auto dla Putina?

Łada XRAY prosto z taśmy Wydarzenia 12 października 2015, 12:57

Łada XRAY prosto z taśmy

Rosyjski producent mocno się rozkręca. Właśnie zaprezentowano pierwsze zdjęcia modelu XRAY, który za chwilę trafi do produkcji.

Łada atakuje: X-Ray i Vesta Cross Wydarzenia 30 sierpnia 2015, 09:00

Łada atakuje: X-Ray i Vesta Cross

Rosyjski producent szykuje się do wypuszczenia dwóch modeli. Koncepcyjną Vestę Cross pokazano na Moscow Off-Road Show, zdjęcia X-Ray’a wyciekły do sieci. 

Lada wnętrze Wydarzenia 27 lipca 2015, 13:41

Pierwsze oficjalne zdjęcie nowe Lady XRAY

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie wnętrza nowego modelu Lady - XRAY. Rosjanie czerpali inspiracje z Dacii. Przeczytaj, co wiadomo już o nowym modelu Lady.

Zobacz jak Jenson Button uczy bezpiecznej jazdy w Ładzie 1500 Wydarzenia 10 maja 2013, 09:01

Zobacz jak Jenson Button uczy bezpiecznej jazdy w Ładzie 1500

Z cyklu "czego się nie robi dla swojego sponsora".

Robert Kubica w nowym bolidzie Wydarzenia 1 kwietnia 2010, 09:33

Sensacja w F1! Łada zamiast Renault.

Już jutro rano, w pierwszych wolnych treningach przed Grand Prix Malezji, Robert Kubica i Witalij Pietrow zasiądą w kokpitach bolidów noszących nazwę nie Renault, lecz Łada.

Renault F1 R30 Wydarzenia 5 marca 2010, 10:57

Łada sponsorem teamu F1

Na bolidzie Roberta Kubicy obok logo Renault pojawi się logo rosyjskiej Łady.

Łada Priora – konkurencja w niskiej cenie Wydarzenia 16 grudnia 2008, 10:40

Łada Priora – konkurencja w niskiej cenie

Rosyjska Łada wypuściła na rynek niemiecki model, który ma nadszarpnąć sprzedaż Dacii Sandero czy Volkswagena Foxa.

BioTruck Wydarzenia 2 stycznia 2008, 12:07

Czekoladowe paliwo

Czekolada to dla wielu zgubny przysmak, niedługo jednak może okazać się, iż jest pożywna nie tylko w przypadku ludzi, lecz również dla naszych samochodów.

REKLAMA

REKLAMA