REKLAMA

Lamborghini Aventador - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Lamborghini Aventador: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Lamborghini Aventador

Lamborghini Sian Roadster

Lamborghini notuje rekordową sprzedaż mimo pandemii (8)

Klienci Lamborghini dopisali, jak nigdy wcześniej. Włoski producent supersamochodów zanotował we wrześniu najlepszy wynik w całej swojej historii. I to pomimo trudnych czasów, w związku z pandemią.

Lamborghini SCV12

Lamborghini SCV12 – torowa bestia z najmocniejszym V12 (7)

Lamborghini uchyliło rąbka tajemnicy związanej z nowym modelem SCV12. Hipersamochód przeznaczony na tor otrzyma najmocniejszą wersję silnika V12 w historii marki.

Mansory Cabrera

Mansory Cabrera czyli podrasowany Aventador SVJ (9)

Lamborghini Aventador SVJ jest 770-konną maszyną, przyprawiającą o szybsze bicie serca. A co powiecie na podrasowaną jego wersję? Oto Mansory Cabrera.

Lamborghini Aventador SVJ 63 Roadster

Lamborghini Aventador SVJ 63 Roadster (3)

Lamborghini odkryło karty, prezentując limitowaną serię otwartej wersji Aventadora Super Veloce Jota, w skrócie SVJ. Oto Aventador SVJ 63 Roadster.

Lamborghini Aventador SVJ Roadster (Genewa 2019)

Lamborghini Aventador SVJ Roadster (Genewa 2019) (8)

Lamborghini Aventador SVJ zadebiutował w 2018 roku w Kalifornii. Teraz czas na wersję Roadster.

Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ – najmocniejsze V12 (4)

Po wielu miesiącach oczekiwania, wypełnionego szpiegowskimi zdjęciami, przeciekami i spekulacjami, wreszcie nadszedł dzień prezentacji 770-konnego Lamborghini Aventadora SVJ.

Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ z rekordem Nordschleife (3)

Lamborghini potwierdziło dzisiaj, że nowy model Aventador SVJ (Superveloce Jota) pobił rekord przejazdu Północnej Pętli toru Nurburgring dla samochodów produkcyjnych.

Lamborghini Aventador S

Lamborghini Aventador S - mocniejszy i wydajniejszy (10)

W Sant'Agata Bolognese stwierdzili, że nie bedą czekać do gwiazdki i rozpakowali prezent. A w pudełku? Aventador S, czyli odświeżony super sportowiec z Włoch.

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura "powraca" (9)

Dział Lamborghini zajmujący się specjalnymi projektami i personalizacją modeli stworzył wyjątkową wersję Aventadora. Miura Homage to hołd dla 50. urodzin Lamborghini Miury.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA