[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Lamborghini Aventador - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Lamborghini Aventador: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Lamborghini Aventador

Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ – najmocniejsze V12 (4)

Po wielu miesiącach oczekiwania, wypełnionego szpiegowskimi zdjęciami, przeciekami i spekulacjami, wreszcie nadszedł dzień prezentacji 770-konnego Lamborghini Aventadora SVJ.

Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ z rekordem Nordschleife (3)

Lamborghini potwierdziło dzisiaj, że nowy model Aventador SVJ (Superveloce Jota) pobił rekord przejazdu Północnej Pętli toru Nurburgring dla samochodów produkcyjnych.

Lamborghini Aventador S

Lamborghini Aventador S - mocniejszy i wydajniejszy (10)

W Sant'Agata Bolognese stwierdzili, że nie bedą czekać do gwiazdki i rozpakowali prezent. A w pudełku? Aventador S, czyli odświeżony super sportowiec z Włoch.

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura "powraca" (9)

Dział Lamborghini zajmujący się specjalnymi projektami i personalizacją modeli stworzył wyjątkową wersję Aventadora. Miura Homage to hołd dla 50. urodzin Lamborghini Miury.

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV od Novitec'a

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV od Novitec'a (10)

Novitec Torada, czyli marka należąca do niemieckiego tunera, firmy Novitec przygotowała wzmocnioną wersję Lamborghini LP 750-4 Superveloce. Zobacz, czym wyróżnia się "Super szybki" Aventador.

Lamborghini Centenario - prezent na jubileusz

Lamborghini Centenario - prezent na jubileusz (15)

Lamborghini pokazuje samochód, który ma być fenomenem, unikatem i największym dokonaniem firmy z Sant'Agata. Centenario jest na pewno najmocniejszym autem w historii marki z bykiem w logo. Zobacz, najnowsze Lamborghini Centenario.

Lamborghini Centenario LP 770-4 - pierwsze ilustracje

Lamborghini Centenario LP 770-4 - pierwsze ilustracje (5)

Lamborghini Centenario LP 770-4 stworzono na setną rocznicę urodzin założyciela marki. Powstanie prawdopodobnie tylko 40 sztuk tego auta.

Lamborghini Aventador 50th Anniversario Roadster spalony

Trudno w to uwierzyć, ale to Lamborghini Aventador 50th Anniversario Roadster (3)

Lamborghini Aventador 50th Anniversario Roadster to powstała na 50. rocznicę wersja specjalna. To wzmocniona do 720 KM wersja spaliła się doszczętnie w centrum Dubaju.

Lamborghini Aventador Superveloce Roadster nadjechał

Lamborghini Aventador Superveloce Roadster nadjechał (6)

Cenę, moc, przyśpieszenie do “setki”, prędkość maksymalną – znamy wszystkie dane Lamborghini Aventadora Superveloce Roadster, którego powstanie jedynie 500 sztuk. 

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA