Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lamborghini Aventador - Wiadomości

Informacje o samochodach Lamborghini Aventador: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Lamborghini Aventador, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Lamborghini Aventador. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Lamborghini Aventador

Lamborghini Aventador S Wydarzenia 30 stycznia 2017, 09:45

Lamborghini Aventador - następca także z silnikiem V12

Bycie konsekwentnym w dzisiejszych czas to trudna sztuka. Są jednak tacy, którym udaje się zachować swoje ideały. Tak jak Lamborghini, które w następcy Aventadora będzie nadal montować wolnossący silnik V12.

Lamborghini Aventador S Wydarzenia 19 grudnia 2016, 11:45

Lamborghini Aventador S - mocniejszy i wydajniejszy

W Sant'Agata Bolognese stwierdzili, że nie bedą czekać do gwiazdki i rozpakowali prezent. A w pudełku? Aventador S, czyli odświeżony super sportowiec z Włoch.

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura Wydarzenia 24 czerwca 2016, 11:04

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura "powraca"

Dział Lamborghini zajmujący się specjalnymi projektami i personalizacją modeli stworzył wyjątkową wersję Aventadora. Miura Homage to hołd dla 50. urodzin Lamborghini Miury.

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV od Novitec'a Wydarzenia 19 maja 2016, 10:06

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV od Novitec'a

Novitec Torada, czyli marka należąca do niemieckiego tunera, firmy Novitec przygotowała wzmocnioną wersję Lamborghini LP 750-4 Superveloce. Zobacz, czym wyróżnia się "Super szybki" Aventador.

5 tys. Aventadorów zjechało z taśmy Wydarzenia 27 marca 2016, 13:08

5 tys. Aventadorów zjechało z taśmy

Pod koniec ubiegłego tygodnia fabryka w Sant Agata Bolognese obchodziła poważny jubileusz. Z taśm produkcyjnych zjechał wyjątkowy egzemplarz modelu Aventador. 

Lamborghini Centenario - prezent na jubileusz Wydarzenia 2 marca 2016, 12:47

Lamborghini Centenario - prezent na jubileusz

Lamborghini pokazuje samochód, który ma być fenomenem, unikatem i największym dokonaniem firmy z Sant'Agata. Centenario jest na pewno najmocniejszym autem w historii marki z bykiem w logo. Zobacz, najnowsze Lamborghini Centenario.

Lamborghini Murcielago LP 670-4 SV Wydarzenia 11 lutego 2016, 09:43

Lamborghini Centenario - kolejne informacje

Lamborghini Centenario to jedna z najciekawszych premier targów motoryzacyjnych w Genewie. Super samochód, który wciąż owiany jest tajemnicą. Mamy dla Was nowe informacje w sprawie tego modelu.

Lamborghini Aventador 50th Anniversario Roadster spalony Wydarzenia 10 września 2015, 06:00

Trudno w to uwierzyć, ale to Lamborghini Aventador 50th Anniversario Roadster

Lamborghini Aventador 50th Anniversario Roadster to powstała na 50. rocznicę wersja specjalna. To wzmocniona do 720 KM wersja spaliła się doszczętnie w centrum Dubaju.

Lamborghini Aventador Superveloce Roadster nadjechał Wydarzenia 17 sierpnia 2015, 19:30

Lamborghini Aventador Superveloce Roadster nadjechał

Cenę, moc, przyśpieszenie do “setki”, prędkość maksymalną – znamy wszystkie dane Lamborghini Aventadora Superveloce Roadster, którego powstanie jedynie 500 sztuk. 

Lamborghini Aventador Superveloce Roadster do produkcji! Wydarzenia 30 czerwca 2015, 12:06

Lamborghini Aventador Superveloce Roadster do produkcji!

Włosi wyprodukują 500 sztuk otwartej wersji swojego szalonego Aventadora SV. Szybkość, ryk silnika i wiatr we włosach - to i znacznie więcej zaoferuje Lamborghini Aventador Superveloce Roadster. 

1 2 3
STRONA 1 z 3