REKLAMA

Lamborghini - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Lamborghini: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Lamborghini

Lamborghini Countach w Radomiu

Lamborghini Countach Ferruccio Lamborghiniego w Polsce (5)

Lamborghini Countach to ikona supersamochodów, następca legendarnej Miury. Teraz wyjątkowy egzemplarz, należący do samego Ferruccio Lamborghiniego, można na własne oczy zobaczyć... w Radomiu.

Lamborghini Huracan STO

Lamborghini Huracan STO: torowa bestia (19)

Lamborghini Huracan STO to prawdziwe dzieło sztuki w dziedzinie aerodynamiki. Supersamochód ma być jednym z najlepszych aut na tor, jakie jeżdżą po świecie, mając jednocześnie drogową homologację.

Lamborghini LM002 z 1989 roku

Używane Lamborghini LM002. „Rambo Lambo” na sprzedaż (7)

Lamborghini zakończyło produkcję swojego pierwszego SUV-a o nazwie LM002 niemal ćwierć wieku temu. Jeden ze świetnie utrzymanych egzemplarzy trafił na sprzedaż, ze znikomym przebiegiem 4 tys. km.

Lamborghini Sian Roadster

Lamborghini notuje rekordową sprzedaż mimo pandemii (8)

Klienci Lamborghini dopisali, jak nigdy wcześniej. Włoski producent supersamochodów zanotował we wrześniu najlepszy wynik w całej swojej historii. I to pomimo trudnych czasów, w związku z pandemią.

Lamborghini Essenza SCV12

Lamborghini Essenza SCV12 – możesz pobawić się nim jedynie na torze wyścigowym (18)

Lamborghini dołącza do firm, które oferują supersportowe samochody dopuszczone wyłącznie do ruchu po torach, ale nie mogą startować w wyścigach. Kupując Lamborghini Essenza SCV12 wstępujesz do ekskluzywnego klubu i bierzesz udział w programie szkoleń z jazdy po różnych torach świata.

Konkurs Elegancji Villa d’Este

Konkurs Elegancji Villa d’Este nie odbędzie się w 2020 roku (40)

Organizatorzy Konkursu Elegancji Villa d’Este podjęli trudną decyzję przesunięcia planowanego na październik święta motoryzacji na maj 2021 roku. 

Gran Turismo Polonia

Gran Turismo Polonia już w sierpniu (2)

Gran Turismo Polonia, spotkanie luksusowych samochodów z całej Europy, rozpocznie się 15 sierpnia w Warszawie, aby następnego dnia przenieść się do Poznania, gdzie na kierowców czekają dwa dni sportowej zabawy na torze.

Lamborghini Sian Roadster

Lamborghini Sian Roadster – najmocniejszy w historii marki (11)

Lamborghini Sian Roadster to limitowana do 19 sztuk wersja z otwartym dachem. Jeśli chcieliście go mieć – jest za późno. Cała seria została wyprzedana jeszcze przed premierą.

Lamborghini SCV12

Lamborghini SCV12 – torowa bestia z najmocniejszym V12 (7)

Lamborghini uchyliło rąbka tajemnicy związanej z nowym modelem SCV12. Hipersamochód przeznaczony na tor otrzyma najmocniejszą wersję silnika V12 w historii marki.

REKLAMA
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA