[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Lamborghini - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Lamborghini: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Lamborghini

Lamborghini Urus Manhart Performance

Lamborghini Urus stuningowane przez Manhart (3)

Firma tuningowa Manhart Performance wzięła na warsztat pierwszego SUV-a Lamborghini. Efekt jest imponujący.

Lamborghini Huracan papieża Franciszka

Lamboghini Huracan papieża Franciszka znów do wzięcia (3)

Papieski Lamborghini Huracan, sprzedany w zeszłym roku za krocie, trafił teraz na loterię dobroczynną. Wystarczy 10 dolarów!

Lamborghini Huracan Evo

Lamborghini Huracan Evo (3)

Lamborghini Huracan przeszło gruntowny face lifting. Wersja Evo ma teraz między innymi więcej mocy.

Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ – najmocniejsze V12 (4)

Po wielu miesiącach oczekiwania, wypełnionego szpiegowskimi zdjęciami, przeciekami i spekulacjami, wreszcie nadszedł dzień prezentacji 770-konnego Lamborghini Aventadora SVJ.

Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ z rekordem Nordschleife (3)

Lamborghini potwierdziło dzisiaj, że nowy model Aventador SVJ (Superveloce Jota) pobił rekord przejazdu Północnej Pętli toru Nurburgring dla samochodów produkcyjnych.

Lamborghini Huracan ADV.1

Lamborghini Huracan po tuningu ADV.1 (3)

Lamborghini Huracan jest jednym z tych supersamochodów, które ocierają się o ideał i trudno je modyfikować tak, by niczego nie zepsuć. A co powiecie na tuning, który pozbawia Huracana tylnego zderzaka? Zobaczcie sami!

Lamborghini Huracan Performante Novitec

Lamborghini Huracan Performante Novitec (3)

Niemiecki tuner, firma Novitec, wziął na warsztat superszybkie Lamborghini Huracan Performante, by uczynić z niego jeszcze lepsze superauto. Zobaczcie zresztą sami.

Lamborghini Terzo Millenio

Lamborghini Terzo Millenio - wersja produkcyjna jest blisko (3)

Jeszcze w listopadzie pisaliśmy o niesamowitym hipersamochodzie Lamborghini, nazwanym Terzo Millenio. Pierwszej hybrydzie włoskiej marki. Teraz okazuje się, że wersja produkcyjna jest prezentowana za zamkniętymi drzwiami potencjalnym klientom.

Karol Basz w Lamborghini Super Trofeo Europe

Karol Basz - trzeci weekend i trzecie zwycięstwo (2)

Karol Basz po raz kolejny pokazał, że talentu mu nie brakuje i zdecydowanie zamierza walczyć o tytuł w tegorocznych zmaganiach Lamborghini Super Trofeo Europe. Polak, wraz z Vito Postiglione, odniósł zwycięstwo w drugim wyścigu na Misano.

REKLAMA
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA