Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lamborghini - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Lamborghini: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Lamborghini

Lamborghini Huracan Polizia

Lamborghini Huracan dla włoskiej policji (2)

Włoska drogówka dostała nowy radiowóz od Lamborghini. Policjanci będą patrolować autostrady w rejonie Bolonii za kierownicą ponad 600-konnego auta.

Lamborghini Huracan Performante

Nowe Lamborghini Huracan Performante - precyzyjne ostrze (10)

Prędkość maksymalna 325 km/h i czas od 0 do 100 km/h poniżej 3 sekund, oto metryczka najnowszego superauta z Sant'Agata Bolognese.

Lamborghini Urus

Lamborghini Urus - powstanie hybryda (4)

Lamborghini wałkuje temat swojego pierwszego SUV-a od wielu lat, ale wszystko wskazuje na to, że taki samochód pojawi się już niedługo - co ciekawe będzie też wersja hybrydowa.

Lamborghini Aventador S

Lamborghini Aventador S - mocniejszy i wydajniejszy (10)

W Sant'Agata Bolognese stwierdzili, że nie bedą czekać do gwiazdki i rozpakowali prezent. A w pudełku? Aventador S, czyli odświeżony super sportowiec z Włoch.

Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan w służbie na lotnisku (2)

Lamborghini udostępniło obsłudze lotniska w Bolonii jeden z egzemplarzy modelu Huracan. Jego zadaniem będzie bezpiecznie eskortować samoloty. 

Lamborghini Huracan RWD Spyder

Lamborghini Huracan RWD Spyder- tylnonapędowa rozkosz (6)

Ciąg dalszy premier na targach motoryzacyjnych w Los Angeles. Następna z nich to Lamborghini Huracan Spyder z napędem na tylną oś.

Lamborghini Huracan - pakiet zmian dla małego byczka

Lamborghini Huracan - pakiet zmian dla małego byczka (7)

Producent z Sant'Agata przygotował trzy pakiety uatrakcyjniające model Huracan. U dealerów mogą zjawić się właściciele Lamborghini Huracan LP 580-2 i Huracana 610-4. Zobacz, co przygotowało Lamborghini dla modelu Huracan.

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura

Lamborghini Avnetador Miura Homage - Miura "powraca" (9)

Dział Lamborghini zajmujący się specjalnymi projektami i personalizacją modeli stworzył wyjątkową wersję Aventadora. Miura Homage to hołd dla 50. urodzin Lamborghini Miury.

Lamborghini Miura

Lamborghini Miura obchodzi 50. urodziny (3)

Rok 1966, Genewa Motor Show. Lamborghini prezentuje najwspanialszy samochód z bykiem w logo, choć wówczas Włosi jeszcze nie wiedzieli, że stworzyli niezwykły samochód.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4