Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lamborghini - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Lamborghini: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Lamborghini

Karol Basz

Karol Basz przechodzi do Lamborghini Super Trofeo (2)

Świetna wiadomość dla fanów Karola Basza. Krakowianin zasiądzie w tym sezonie za sterami Lamborghini Huracana Super Trofeo Evo.

Lamborghini Huracan Performante Spyder (Genewa 2018)

Lamborghini Huracan Performante Spyder (Genewa 2018) (7)

Lamborghini Aventador SV Roadster

Kup Lamborghini Aventadora, dostaniesz... łódź (4)

Egzemplarz niemal nowego Lamborghini Aventadora SV Roadster trafił na sprzedaż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dodatek - łódź motorowa. Cena? Kosmiczna.

Lamborghini Huracan Polizia

Lamborghini Huracan dla włoskiej policji (2)

Włoska drogówka dostała nowy radiowóz od Lamborghini. Policjanci będą patrolować autostrady w rejonie Bolonii za kierownicą ponad 600-konnego auta.

Lamborghini Huracan Performante

Nowe Lamborghini Huracan Performante - precyzyjne ostrze (10)

Prędkość maksymalna 325 km/h i czas od 0 do 100 km/h poniżej 3 sekund, oto metryczka najnowszego superauta z Sant'Agata Bolognese.

Lamborghini Urus

Lamborghini Urus - powstanie hybryda (4)

Lamborghini wałkuje temat swojego pierwszego SUV-a od wielu lat, ale wszystko wskazuje na to, że taki samochód pojawi się już niedługo - co ciekawe będzie też wersja hybrydowa.

Lamborghini Reventón

Lamborghini Reventón - w promocyjnej cenie (15)

Niewiele jest na świecie samochodów takich jak Lamborghini Reventón - powstało jedynie 21 egzemplarzy supersamochodu zbudowanego w oparciu o Murcielago. Teraz jedna sztuka tego auta trafi na aukcję.

Lamborghini Aventador S

Lamborghini Aventador S - mocniejszy i wydajniejszy (10)

W Sant'Agata Bolognese stwierdzili, że nie bedą czekać do gwiazdki i rozpakowali prezent. A w pudełku? Aventador S, czyli odświeżony super sportowiec z Włoch.

Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan w służbie na lotnisku (2)

Lamborghini udostępniło obsłudze lotniska w Bolonii jeden z egzemplarzy modelu Huracan. Jego zadaniem będzie bezpiecznie eskortować samoloty. 

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6