[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Lamborghini Gallardo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Lamborghini Gallardo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Lamborghini Gallardo

Test Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan i tylny napęd (2)

Ciekawe informacje docierają do nas z Sant'Agata. Oto na najbliższych targach w "Mieście Aniołów" Lamborghini ma pokazać specjalną wersję modelu Huracan z napędem przekazywanym tylko na koła tylne.

Ostatnie Lamborghini Gallardo: koniec produkcji najpopularniejszego modelu

Ostatnie Lamborghini Gallardo: koniec produkcji najpopularniejszego modelu (3)

Z fabryki w Sant'Agata Bolognese zjechało ostatnie Gallardo w historii - wkrótce Lamborghini zaprezentuje jego następcę, czyli model Cabrera.

Lamborghini Gallardo LP 570-4 Squadra Corse: kolejne Gallardo w ofercie

Lamborghini Gallardo LP 570-4 Squadra Corse: kolejne Gallardo w ofercie (4)

Włosi wstrzymują się z wprowadzenie następcy modelu Gallardo, zamiast niego raczą nas kolejną jego odmianą - Squadra Corse.

Następca Lamborghini Gallardo tuż, tuż: przyjmie nazwę Cabrera?

Następca Lamborghini Gallardo tuż, tuż: przyjmie nazwę Cabrera? (3)

Nowe Gallardo jest już poddawane testom, a debiut auta (lub konceptu) zaplanowano prawdopodobnie na IAA we Frankfurcie. My zaś mamy pierwsze zdjęcia kamuflujące i wizję.

Po 10 latach ostatnia wersja Lamborghini Gallardo

Po 10 latach ostatnia wersja Lamborghini Gallardo (6)

Przed debiutem następcy Lamborghini wypuszcza finalną wersję Gallardo.

Lamborghini Galardo LP560

Lamborghini z bagażnikiem na narty (4)

Dla chcącego nic trudnego - oto idealny pojazd na zimowe wyprawy!

REKLAMA
REKLAMA