[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Lamborghini Huracan - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Lamborghini Huracan: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan papieża Franciszka

Lamboghini Huracan papieża Franciszka znów do wzięcia (3)

Papieski Lamborghini Huracan, sprzedany w zeszłym roku za krocie, trafił teraz na loterię dobroczynną. Wystarczy 10 dolarów!

Lamborghini Huracan Evo

Lamborghini Huracan Evo (3)

Lamborghini Huracan przeszło gruntowny face lifting. Wersja Evo ma teraz między innymi więcej mocy.

Lamborghini Huracan ADV.1

Lamborghini Huracan po tuningu ADV.1 (3)

Lamborghini Huracan jest jednym z tych supersamochodów, które ocierają się o ideał i trudno je modyfikować tak, by niczego nie zepsuć. A co powiecie na tuning, który pozbawia Huracana tylnego zderzaka? Zobaczcie sami!

Lamborghini Huracan Performante Novitec

Lamborghini Huracan Performante Novitec (3)

Niemiecki tuner, firma Novitec, wziął na warsztat superszybkie Lamborghini Huracan Performante, by uczynić z niego jeszcze lepsze superauto. Zobaczcie zresztą sami.

Karol Basz i Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO

Karol Basz znów zwycięża - tym razem w Silverstone (3)

Druga runda Lamborghini Super Trofeo Europe na torze Silverstone przebiegła pod znakiem dominacji Karola Basza. Po mocnych kwalifikacjach Polak i jego zmiennik  Vito Postiglione, przedzierali się przez stawkę, aby sięgnąć po drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Lamborghini Huracan dla papieża Franciszka

Lamborghini Huracan papieża Franciszka sprzedane za krocie (2)

Papież Franciszek dostał niedawno od Lamborghini nowiutkiego Huracana. Auto trafiło na aukcję, a dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Ostateczna cena transakcyjna przekroczyła wcześniejsze oczekiwania.

Lamborghini Huracan dla papieża Franciszka

Lamborghini Huracan papieża Franciszka na sprzedaż (2)

Supersamochód dla papieża? Dlaczego nie! Papież Franciszek dostał właśnie od Lamborghini nowiutkiego Huracana. Auto trafi za kilka dni na aukcję, a dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne.

Lamborghini Huracan Performante Spyder (Genewa 2018)

Lamborghini Huracan Performante Spyder (Genewa 2018) (7)

Lamborghini Huracan Polizia

Lamborghini Huracan dla włoskiej policji (2)

Włoska drogówka dostała nowy radiowóz od Lamborghini. Policjanci będą patrolować autostrady w rejonie Bolonii za kierownicą ponad 600-konnego auta.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA