Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lamborghini Huracan - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Lamborghini Huracan: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan Polizia

Lamborghini Huracan dla włoskiej policji (2)

Włoska drogówka dostała nowy radiowóz od Lamborghini. Policjanci będą patrolować autostrady w rejonie Bolonii za kierownicą ponad 600-konnego auta.

Lamborghini Huracan Performante

Nowe Lamborghini Huracan Performante - precyzyjne ostrze (10)

Prędkość maksymalna 325 km/h i czas od 0 do 100 km/h poniżej 3 sekund, oto metryczka najnowszego superauta z Sant'Agata Bolognese.

Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan w służbie na lotnisku (2)

Lamborghini udostępniło obsłudze lotniska w Bolonii jeden z egzemplarzy modelu Huracan. Jego zadaniem będzie bezpiecznie eskortować samoloty. 

Lamborghini Huracan RWD Spyder

Lamborghini Huracan RWD Spyder- tylnonapędowa rozkosz (6)

Ciąg dalszy premier na targach motoryzacyjnych w Los Angeles. Następna z nich to Lamborghini Huracan Spyder z napędem na tylną oś.

Lamborghini Huracan - pakiet zmian dla małego byczka

Lamborghini Huracan - pakiet zmian dla małego byczka (7)

Producent z Sant'Agata przygotował trzy pakiety uatrakcyjniające model Huracan. U dealerów mogą zjawić się właściciele Lamborghini Huracan LP 580-2 i Huracana 610-4. Zobacz, co przygotowało Lamborghini dla modelu Huracan.

Lamborghini Huracan od RevoZport

Lamborghini Huracan od RevoZport (13)

Tuner RevoZport wypuszcza ostro przyprawionego Huracana. Gdyby komuś było mało mocy, to doskonała propozycja.

Test Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan LP 610-4: Na drugie ma brutal (12)

Lamborghini kazało nam czekać 10 lat na następce Gallardo. Teraz "baby Lambo" wjeżdża w nowej odsłonie. W teście nowe Lamborghini Huracan LP 610-4.