[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Lamborghini Reventon - Wiadomości

Informacje o samochodach Lamborghini Reventon: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Lamborghini Reventon, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Lamborghini Reventon. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Lamborghini Reventon

Lamborghini Reventón Wydarzenia 28 grudnia 2016, 10:24

Lamborghini Reventón - w promocyjnej cenie

Niewiele jest na świecie samochodów takich jak Lamborghini Reventón - powstało jedynie 21 egzemplarzy supersamochodu zbudowanego w oparciu o Murcielago. Teraz jedna sztuka tego auta trafi na aukcję.

BMW 1M vs BMW M3 E30 Wydarzenia 23 lipca 2015, 10:17

Top 10: Stare kontra nowe

Na świecie przez lata pojawiło się wiele kultowych samochodów. Zebraliśmy 10 naszym zdaniem najciekawszych i zestawiliśmy je z ich nowoczesnymi odpowiednikami. Stare kontra nowe.

Lamborghini Reveton Roadster Wydarzenia 21 września 2009, 08:43

Reventon Roadster – nikłe szanse

Szanse, że zostaniesz jego właścicielem są jak 1 do 700 milionów - przekonują Włosi na filmie promującym najnowsze dziecko Lamborghini, czyli Reventona Roadster.

Lamborghini Reventon Roadster - wreszcie oficjalnie Wydarzenia 10 września 2009, 17:21

Lamborghini Reventon Roadster - wreszcie oficjalnie

Reventon zszokował odwiedzających Salon Samochodowy we Frankfurcie 2 lata temu. W tym roku to samo zrobi Reventon Roadster.

Reventon Spyder mocno limitowany Wydarzenia 27 lipca 2009, 09:17

Reventon Spyder mocno limitowany

9 sztuk - to wielkość produkcji otwartej wersji najdroższego modelu Lamborghini.

Lamborghini Reventon Wydarzenia 12 maja 2008, 12:28

Baza, mamy pierwszego Reventona!

Jeden z dwudziestu odjechanych Lamborghini dotarł do salonu dilerskiego w Las Vegas.

Lamborghini Reventon Wydarzenia 30 listopada 2007, 09:57

Piękny Reventon

Lamborghini Reventon zostało ogłoszone "Najpiękniejszym Samochodem Roku". Wyróżnienie zostało przyznane przez panel międzynarodowych jurorów, w którego składzie znalazł się włoski krytyk sztuki Bruno Alfieri.

Lamborghini Murcielago LP 640 E-GEAR Wydarzenia 21 listopada 2007, 11:19

Zielone Lamborghini

Lamborghini uznawane jest jako jedna z najbardziej zanieczyszczających środowisko marek - opinia ta utrzymuje się zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie.

REKLAMA

REKLAMA