Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Land Rover Defender - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Land Rover Defender: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Land Rover Defender

Land Rover Defender Series 1

Land Rover Defender - dla tych, co tęsknią (6)

Ci, którym brakuje oryginalnego Defendera, Land Rover ma wspaniałą ofertę. Ich dział od samochodów klasycznych planuje odrestaurować 25 egzemplarzy pierwszej generacji kultowej terenówki z 1948 roku.

Land Rover Defender 6x6 Kahn Design

Sześciokołowy Defender od Kahn Design (13)

Firma tuningowa Kahn Design zazwyczaj ogranicza się do przeróbek stylistycznych. Tym razem poszli o krok dalej i pokazali prawdopodobnie najmocniej zmodyfikowanego Defendera świata. Oto kultowy Land Rover z sześcioma kołami.

Land Rovera Defender Sixty8 Startech

Startech wypuszcza Land Rovera Defender Sixty8 (11)

Podobnie jak Mercedes i BMW mają swoich nadwornych tunerów, tak Land Rover nie chce być gorszy i jego "opiekunem" jest firma Startech. Jej najnowsze dzieło stworzono na bazie Defendera 110 Station Wagon.

Land Rover Defender

Bear Grylls pomagał w konstruowaniu Defendera (10)

Dwa miliony egzemplarzy, 67 lat produkcji. Legenda Land Rovera, czyli Defender obchodzi swój jubileusz. Przy tworzeniu specjalnego egzemplarza brali udział najznamienitsi goście, w tym survivalowiec Bear Grylls.

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki (10)

Jeśli szukasz auta z napędem na cztery koła, a twoje fundusze to tylko połowa tego, co zazwyczaj producenci życzą sobie za samochody tego typu, poszukaj na rynku wtórnym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka ciekawych propozycji. 

Land Rover Defender LXV: na 65 urodziny

Land Rover Defender LXV: na 65 urodziny (7)

Angielska marka świętuje swoje 65 urodziny wypuszczając limitowaną edycją Defendera – LXV.

Land Rover Defender: elektryk-wszędołaz

Land Rover Defender: elektryk-wszędołaz (14)

Połączenie klasyki w najlepszym wydaniu i nowoczesności w postaci płynących elektronów, oto co przygotował Land Rover na Genewę.