REKLAMA

Land Rover Defender - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Land Rover Defender. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Land Rover Defender. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Land Rover Defender

Land Rover Defender Test 31 października 2020, 06:00

Land Rover Defender: Nowe szaty króla - TEST

Świat, a my z nim, czekał na ten samochód bardzo długo. Oto najnowszy Land Rover Defender – tu i teraz w naszym teście. Legenda nie tyle powraca, ile przyjmuje inną, nową jeśli ktoś woli, formę.

Land Rover Defender Pierwsza jazda 13 października 2020, 18:00

Land Rover Defender 110 D240: Na koniec świata – TEST

Właśnie tak powinien wyglądać i tak jeździć samochód terenowy w roku 2020. Land Rover Defender zmienił się w Range Rovera Defendera. Kiedy na niego patrzysz masz ochotę spakować się i pojechać na koniec świata.

Jeep Wrangler i Land Rover Defender Testy samochodów używanych 11 kwietnia 2015, 08:00

Używane: Jeep Wrangler i Land Rover Defender

Szukasz bezkompromisowej używanej terenówki? Musisz brać pod uwagę Jeepa Wranglera i Land Rovera Defender. Porównujemy obydwa auta używane.

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki Testy samochodów używanych 19 lutego 2011, 15:07

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki

Jeśli szukasz auta z napędem na cztery koła, a twoje fundusze to tylko połowa tego, co zazwyczaj producenci życzą sobie za samochody tego typu, poszukaj na rynku wtórnym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka ciekawych propozycji. 

KGHM Test 3 grudnia 2008, 10:31

Land Rover Defender: Z piekła się nie wraca

W podziemnej metropolii. Piekło kojarzy się z wszystkim, tylko nie z samochodami. Ale w XXI wieku rynków należy szukać wszędzie. Pod ziemią też. Próbowało wielu. Przeżył jeden. Imię jego - Land Rover.

Land Rover Defender Pierwsza jazda 1 lipca 2008, 22:15

Liczy się treść

Land Rover mówi, że na świecie jest wielu ludzi, dla których słowo „samochód" oznacza Defendera. To jedyny pojazd jaki widzieli, bo tylko ten mógł do nich dotrzeć. Jedyny i niepowtarzalny Defender - teraz w nowej wersji.

Land Rovera Defender, Mitsubishi L200 i Mitsubishi Pinin Testy porównawcze 16 czerwca 2008, 09:33

Land Rovera Defender, Mitsubishi L200 i Mitsubishi Pinin - Na jedną okazję

Mówienie o jakimś aucie, że jest uniwersalne - czyli równie sprawne w terenie, jak i na szosie - to „wciskanie kitu". Przekonaliśmy się o tym raz jeszcze, poddając Land Rovera Defendera, Mitsubishi L200 i Mitsubishi Pinina identycznym próbom. I szosowym, i terenowym na testowym torze.

REKLAMA
REKLAMA