REKLAMA

Land Rover Discovery - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Land Rover Discovery: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Land Rover Discovery

Land Rover Discovery

Land Rover Discovery – face lifting i nowe silniki (19)

Land Rover Discovery zyskał odświeżony wygląd, przeprojektowane wnętrze oraz nowe 6-cylindrowe napędy mild hybrid.

land_rover

Z Archiwum AMiS-u: 5 Land Roverów w terenie (11)

W momencie kiedy na rynek wchodzi Defender, który na nowo definiuje ten model, my wracamy do materiału z 2008 roku. W jednym miejscu zebraliśmy 5 samochodów, z pomocą których bardzo łatwo zrozumieć historię tej marki. W naszym teście: Land Rover serii 1, Range Rover, Defender, Freelander i Discovery 3.

Land Rover Discovery - Discoteka gra!

Land Rover Discovery - Discoteka gra! (28)

Land Rover na kilka godzin przed startem targów Paryż Motor Show odsłonił najnowszą generację modelu Discovery. Zobacz, jak radykalnie zmieniła się "dyskoteka". 

Land Rover Discovery - mamy pierwsze zdjęcie nowej generacji

Land Rover Discovery - mamy pierwsze zdjęcie nowej generacji (2)

Marka Land Rover przedstawiła pierwsze zdjęcie nowego Discovery. Auto oficjalnie zostanie odsłonięte 28 września tuż przed targami Paryż Motor Show.

Land Rover Discovery Sport: Twardziel wśród SUV-ów

Land Rover Discovery Sport: Twardziel wśród SUV-ów (14)

Freelander odchodzi do lamusa. Land Rover Discovery Sport wskakuje na jego miejsce idealnie wpisując się w aktualną linię stylistyczną marki i od razu zdobywając nasz uznanie. 

Land Rover Discovery Vision Concept

Land Rover Discovery Vision Concept (12)

Land Rover na przykładzie modelu Discovery pokazał swoją wizję przyszłości dotyczącą rozwiązań stylistycznych oraz technologii. Premiera pokryła się z prezentacją pierwszego na świecie, komercyjnego statku kosmicznego – SpaceShipTwo.

Siedem dni w Tybecie

Siedem dni w Tybecie (9)

Od Kirgistanu przez Tybet i Himalaje do Nepalu i Indii – jazda najwyżej położonymi drogami świata to nie tylko wyzwanie dla samochodów, ale i płuc uczestników wyprawy.

REKLAMA
REKLAMA