Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Land Rover Discovery - Wiadomości

Informacje o samochodach Land Rover Discovery: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Land Rover Discovery, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Land Rover Discovery. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Land Rover Discovery

Land Rover Discovery - mamy pierwsze zdjęcie nowej generacji Wydarzenia 6 września 2016, 12:23

Land Rover Discovery - mamy pierwsze zdjęcie nowej generacji

Marka Land Rover przedstawiła pierwsze zdjęcie nowego Discovery. Auto oficjalnie zostanie odsłonięte 28 września tuż przed targami Paryż Motor Show.

VW Passat Euro NCAP Wydarzenia 4 grudnia 2014, 12:17

Kolejni rozbitkowie Euro NCAP - m.in. Passat, Mondeo, Corsa

Ledwo trafiły do salonów, a już zostały rozwalone. Spece od rozbijania aut, Euro NCAP, sprawdzili bezpieczeństwo 12 modeli: Dacii Logan MCV, Forda Mondeo, Kii Sorento, Land Rovera Discovery Sport, Lexusa NX, Mini Coopera, Opla Corsy, Porsche Macana, nowe Smarty, Subaru Outback i VW Passata.

Wnętrze Discovery Sport Wydarzenia 22 sierpnia 2014, 10:00

Znamy wnętrze nowego Land Rovera Discovery Sport - film

Land Rover wypuścił do sieci krótki film, przedstawiający wnętrze nowego Discovery Sport. To taki przedsmak przed oficjalną premierą auta.

Land Rover Discovery Vision Concept Wydarzenia 15 kwietnia 2014, 14:01

Land Rover Discovery Vision Concept

Land Rover na przykładzie modelu Discovery pokazał swoją wizję przyszłości dotyczącą rozwiązań stylistycznych oraz technologii. Premiera pokryła się z prezentacją pierwszego na świecie, komercyjnego statku kosmicznego – SpaceShipTwo.

Siedem dni w Tybecie Turystyka 20 lutego 2014, 09:50

Siedem dni w Tybecie

Od Kirgistanu przez Tybet i Himalaje do Nepalu i Indii – jazda najwyżej położonymi drogami świata to nie tylko wyzwanie dla samochodów, ale i płuc uczestników wyprawy.

Land Rover Discovery 4 po zmianach Wydarzenia 3 października 2012, 12:49

Land Rover Discovery 4 po zmianach

Brytyjska terenówka zyskała przede wszystkim wewnątrz.