Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Land Rover Evoque - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Land Rover Evoque. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Land Rover Evoque. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Land Rover Evoque

Test kompaktowych SUV-ów 11 marek Testy porównawcze 16 grudnia 2013, 13:16

Test kompaktowych SUV-ów 11 marek

Takiego testu jeszcze nie było – do walki o punkty w kilkunastu dyscyplinach stanęło aż 11 kompaktowych SUV-ów. Zwycięzcą został ten najbardziej wszechstronny, ale prawie wszystkie udowodniły, że potrafią być specjalistami w różnych dziedzinach.  

Range Rover Evoque Test 11 grudnia 2011, 16:31

Range Rover Evoque Coupé – powiew sportu

Samochodowe dzieło sztuki, czy zbyt ekstrawagancki "wynalazek" bez szans na rynkowy sukces? Nasz test pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przed Państwem Range Rover Evoque!

Range Rover Evoque Pierwsza jazda 17 czerwca 2011, 10:35

Range Rover Evoque – mini SUV w maxi cenie

Jak na Range Rovera przystało wygląda na kawał auta, ale jest nie większy niż kompakt. Takiego SUV-a jak Evoque świat jeszcze nie widział. Nie tylko ze względu na odmianę trzydrzwiową, o pardon - Coupé.