REKLAMA

Land Rover - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Land Rover: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Land Rover

Land Rover Discovery

Land Rover Discovery – face lifting i nowe silniki (19)

Land Rover Discovery zyskał odświeżony wygląd, przeprojektowane wnętrze oraz nowe 6-cylindrowe napędy mild hybrid.

Land Rover Defender

Land Rover Defender 110 D240: Na koniec świata – TEST (41)

Właśnie tak powinien wyglądać i tak jeździć samochód terenowy w roku 2020. Land Rover Defender zmienił się w Range Rovera Defendera. Kiedy na niego patrzysz masz ochotę spakować się i pojechać na koniec świata.

test hamowania

Test automatycznego hamowania - Które marki mają najskuteczniejsze systemy bezpieczeństwa? (22)

Nasi skandynawscy koledzy, jurorzy plebiscytu „car of the year”, co roku przeprowadzają prosty test. Rozpędzają samochód, by sprawdzić, czy będzie on w stanie sam wyhamować przed przeszkodą.

Land Rover Defender

Land Rover Defender: Nowe szaty króla - TEST (17)

Świat, a my z nim, czekał na ten samochód bardzo długo. Oto najnowszy Land Rover Defender – tu i teraz w naszym teście. Legenda nie tyle powraca, ile przyjmuje inną, nową jeśli ktoś woli, formę.

No Time To Die - James Bond

No Time To Die – Trailer nr 2 (6)

Najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda miał trafić na ekrany kin w kwietniu, ale pandemia koronawirusa przesunęła premierę na listopad. Tymczasem możemy podgrzać nieco atmosferę drugim zwiastunem „No Time To Die”.

Range roversport HST

Range Rover Sport: w nowej wersji "mild hybrid" - TEST (12)

Range Rover Sport jest teraz dostępny z 48-woltową instalacją. Jego 400-konny sześciocylindrowy rzędowy silnik z elektryczną sprężarką ma dzięki temu zużywać mniej benzyny.

VW Tiguan i Golf Variant

Top 10 samochodów osobowych z największymi bagażnikami: Na wakacyjny wyjazd – Ranking (16)

Przygotowaliśmy ranking samochodów osobowych z największymi bagażnikami, czyli takich, do których na wakacyjny wyjazd zabierzemy 5-osobową rodzinę i jednocześnie zmieścimy najwięcej bagaży. W tym zestawieniu królują luksusowe SUV-y, ale można też znaleźć jeden model budżetowy.

land_rover

Z Archiwum AMiS-u: 5 Land Roverów w terenie (11)

W momencie kiedy na rynek wchodzi Defender, który na nowo definiuje ten model, my wracamy do materiału z 2008 roku. W jednym miejscu zebraliśmy 5 samochodów, z pomocą których bardzo łatwo zrozumieć historię tej marki. W naszym teście: Land Rover serii 1, Range Rover, Defender, Freelander i Discovery 3.

Landwind X7

Chińczycy kopiują więcej modeli niż nam się wydaje (9)

Od lat obserwujemy jak Chińczycy w mniej lub bardziej udany sposób kopiują samochody, ale nie mieliśmy pojęcia na jaką skalę, z jaką odwagą i jak bardzo się w tym procederze wyszkolili.

REKLAMA
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA