Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lexus - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Lexus: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Lexus

Lexus LS 2017

Lexus LS - nowe szaty topowego modelu (6)

Lexus LS to perła w koronie japońskiej marki. Na salonie samochodowym w Detroit Lexus zaprezentował kolejną generację swojego flagowego modelu LS.

Lexus IS facelifting

Lexus IS po faceliftingu - oficjalna premiera (11)

Targi samochodowe w Pekinie przyniosły nam wiele premier, a wśród nich jest Lexus IS po faceliftingu. Zmiany nie są gruntowne, ale samochód zyskał nieco bardziej nowoczesny wygląd.

Lexus LC 500h

Lexus LC 500h - szybkie, piękne i oszczędne coupe (3)

Lexus oficjalnie przedstawił model LC 500h, który szerokiej publiczności ma ukazać się podczas marcowych targów w Genewie. Co wyróżnia, piękne, stylowe i szybkie coupe z Japonii.

Lexus LC 500 2016

Lexus LC 500 - modzie wbrew (20)

Nie, to nie jest koncept. Lexus LC 500 w takiej formie w jakiej go widać wyjedzie na ulice. Mało tego, że wygląda jak auto z przyszłości, napędza go nie skażone turbiną muskularne V8. Czy potrzeba czegoś więcej?

Lexus RX 2016

Lexus RX 2016 w pełnej krasie (18)

Lexus RX 2016 upodobnił się do swoich braci i teraz nabrał dużo ostrzejszych kształtów. Z zewnątrz niewprawnym obserwatorom motoryzacji trudno będzie go odróżnić od modelu NX, choć te dwa auta sporo różnią się wielkością. Zobacz, nowego RX-a w pełnej krasie.

Lexus NX, Volvo XC60 i Land Rover Discovery Sport

Lexus NX, Volvo XC60 i Land Rover Discovery Sport (16)

SUV-y w takich markach jak Lexus czy Volvo, schodzą jak ciepłe bułeczki. Dołożyliśmy do tego porównania Land Rovera Discovery Sport i wyszedł nam pojedynek bestsellerów. Zobacz, kto wygrał ten test.

Lexus GS i LX po faceliftingu: Więcej trapezoidów

Lexus GS i LX po faceliftingu: Więcej trapezoidów (16)

Trapezoidy na dobre zagościły na "twarzach" Lexusów. Od teraz nosić je będą także GS i LX, które właśnie doczekały się faceliftingu. 

Infiniti w Europie

Lexus szykuje topowy model w ofercie (2)

Japoński producent aut segmentu premium przygotowuje nowy "okręt flagowy"

Powrót do przyszłości z Lexusem

Powrót do przyszłości z Lexusem (5)

Lexus w końcu pokazał długo zapowiadany Hoverboard - lewitującą deskę, której działanie zakrawa o magię, a jej widok, unoszącej się nad ziemią robi ogromne wrażenie. 

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5