Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lexus NX - Wiadomości

Informacje o samochodach Lexus NX: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Lexus NX, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Lexus NX. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Lexus NX

Lexus wyprodukował milion hybryd Wydarzenia 13 kwietnia 2016, 17:01

Lexus wyprodukował milion hybryd

Od czasu kiedy Lexus RX 400h pojawił się na rynku, minęło juz jedenaście lat. Przez ten czas na drogi całego świata wyjechało ponad milion aut z napędem hybrydowym tej marki.

Lexus NX 200t Wydarzenia 12 marca 2015, 15:12

Lexus NX 200t: Nowa wersja turbo

Jesteśmy w słonecznej Nicei na europejskiej prezentacji Lexusa NX w nowej wersji - 200t. Podobno ten model ma napędzić sprzedaż Lexusa w Polsce. Pytanie tylko czy produkcja nadąży z dostarczaniem kolejnych egzemplarzy.

Lexus NX Wydarzenia 5 lutego 2015, 10:25

Lexus NX 200t: Pierwszy Lexus z turbo

Pod maskę futurystycznego Lexusa NX trafia nowa jednostka. Po hybrydzie przyszedł czas na 2-litrowy motor benzynowy. Ma być dynamiczniej, ale przy wciąż rozsądnym spalaniu. 

VW Passat Euro NCAP Wydarzenia 4 grudnia 2014, 12:17

Kolejni rozbitkowie Euro NCAP - m.in. Passat, Mondeo, Corsa

Ledwo trafiły do salonów, a już zostały rozwalone. Spece od rozbijania aut, Euro NCAP, sprawdzili bezpieczeństwo 12 modeli: Dacii Logan MCV, Forda Mondeo, Kii Sorento, Land Rovera Discovery Sport, Lexusa NX, Mini Coopera, Opla Corsy, Porsche Macana, nowe Smarty, Subaru Outback i VW Passata.

Lexus NX Wydarzenia 21 lipca 2014, 10:38

Lexus przedstawia mniejszego brata RX-a - model NX

Lexus wprowadza do gamy modelowej nowy segment - średnich rozmiarów SUV. Nowy Lexus NX wjeżdża na rynek. Konkurencja - BMW X3 i Mercedes GLK.

Wydarzenia 4 września 2013, 15:04

"Batmobil" konkurencją dla Range Rovera Evoque: Lexus NF-NX

Luksusowa marka Toyoty zaprezentowała właśnie pierwsze zdjęcia i informacje dotyczące prototypowego SUV-a bazującego na modelu RAV-4