Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lexus RX - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Lexus RX: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Lexus RX

Lexus RX 2016

Lexus RX 2016 w pełnej krasie (18)

Lexus RX 2016 upodobnił się do swoich braci i teraz nabrał dużo ostrzejszych kształtów. Z zewnątrz niewprawnym obserwatorom motoryzacji trudno będzie go odróżnić od modelu NX, choć te dwa auta sporo różnią się wielkością. Zobacz, nowego RX-a w pełnej krasie.

Infiniti w Europie

Lexus szykuje topowy model w ofercie (2)

Japoński producent aut segmentu premium przygotowuje nowy "okręt flagowy"

Lexus GS 200

Lexus RX F Sport i GS: Nowe wersje 200 i 200t (9)

Na salonie samochodowym w Szanghaju pokazał dwie nowe odsłony swoich modeli. Pojawił się model RX w sportowej wersji F Sport w wariancie 200t i GS 200 po faceliftingu.

Nowy Lexus RX zaprezentowany w Nowym Yorku

Nowy Lexus RX zaprezentowany w Nowym Yorku (7)

Japończycy zrywają z wizerunkiem nudnych samochodów dla emerytów. Nowy Lexus RX swoją awangardową stylistyką celuje w ludzi młodych i odważnych. 

Lexus RX: Nowa Generacja już na Targach Motoryzacyjnych w Nowym Yorku

Lexus RX: Nowa Generacja już na Targach Motoryzacyjnych w Nowym Yorku (2)

6 modeli ekologicznych

Porównanie 6 aut ekologicznych (17)

W teście porównawczym 6 aut ekologicznych zestawiliśmy auta z różnych segmentów, z różnym wyposażeniem i całkowicie odmienną ceną. Jednak każde z nich ma jakiś wspólny element ekologiczny. Oto nasz eko-test.