Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Lotus - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Lotus: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Lotus

Lotus Exige 350 Secial Edition - z okazji 50. lecia

Lotus Exige 350 Secial Edition - z okazji 50. lecia (3)

Brytyjska marka Lotus przedstawiła ostatnią, jubileuszową wersję modelu Exige. Powstanie tylko 50 egzemplarzy Lotusa Exige 350 Special Edition. Zobacz, czym wyróżnia się nowa wersja Exige'a.

Lotus Elise 250 Special Edition – kuracja odchudzająca

Lotus Elise 250 Special Edition – kuracja odchudzająca (10)

Kilka miesięcy temu Lotus zaprezentował model Elise Cup 250, który był bardzo lekki. Jednak ktoś w Lotusie musi mieć obsesję na punkcie odchudzania. Samochód po raz kolejny przeszedł kurację obniżającą masę.

Lotus Exige 360 Cup

Lotus Exige 360 Cup: Dla 50 najszybszych (12)

Czasami producenci, żeby uatrakcyjnić nieco swoje modele oferują edycje specjalne. Lotus nie musiałby tego robić bo sam w sobie jest już ekskluzywną marką. Jednak zdecydował się wypuścić Exige'a 360 Cup.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Lotus Evora 400 | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Lotus Evora 400 | galeria (7)

Przy tworzeniu nowego Lotusa Evora 400 skupiono się na masie i precyzji. Dodano też nieco mocy. Efekt? Szybszego Lotusa jeszcze nie było.

Nowy Lotus Evora 400

Nowy Lotus Evora 400: Najmocniejszy w historii (9)

Wyglądem przypomina obecny model i faktycznie jest na nim oparta. Ale to najmocniejszy i najszybszy Lotus w historii. Oto nowa Evora 400.

Lotus będzie produkować motocykle: ma powstać

Lotus będzie produkować motocykle: ma powstać "hiper-bike" (2)

Anglicy powołali do życia dział Lotus Motorcycles i już pracują nad pierwszym swoim projektem - C-01.