[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Lotus - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Lotus: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Lotus

Lotus Evija

Lotus Evija. Najmocniejszy hipersamochód świata (14)

Lotus Evija przebojem wchodzi na rynek hipersamochodów, gdzie pokazuje swoją piekielną moc, zamkniętą w imponującym nadwoziu.

Lotus Exige Sport 410

Lotus Exige Sport 410 (4)

Lotus Exige jest obecny na rynku od 18 lat i najwyraźniej nie przeszkadza to producentowi w kontynuowaniu historii modelu. Światło dzienne ujrzała właśnie nowa wersja - Lotus Exige Sport 410.

Lotus Evora GT430

Lotus Evora GT430 - najmocniejszy i superlekki (5)

Lotus Evora GT430 to najnowsze wcielenie brytyjskiego modelu, które tym razem jest mocne, jak nigdy wcześniej. A do tego bardzo lekkie.

Lotus przeniesie produkcję do Chin?

Lotus przeniesie produkcję do Chin? (5)

Lotus produkuje swoje samochody od 1952 roku w Wielkiej Brytanii. Teraz może się to zmienić za sprawą chińskiego koncernu Geely, który jest właścicielem brytyjskiej marki. Niewykluczone, że kolejne modele będą montowane w Państwie Środka.

Lotus Exige 350 Secial Edition - z okazji 50. lecia

Lotus Exige 350 Secial Edition - z okazji 50. lecia (3)

Brytyjska marka Lotus przedstawiła ostatnią, jubileuszową wersję modelu Exige. Powstanie tylko 50 egzemplarzy Lotusa Exige 350 Special Edition. Zobacz, czym wyróżnia się nowa wersja Exige'a.

Lotus Elise 250 Special Edition – kuracja odchudzająca

Lotus Elise 250 Special Edition – kuracja odchudzająca (10)

Kilka miesięcy temu Lotus zaprezentował model Elise Cup 250, który był bardzo lekki. Jednak ktoś w Lotusie musi mieć obsesję na punkcie odchudzania. Samochód po raz kolejny przeszedł kurację obniżającą masę.

Nowy Lotus Elise w 2020 roku

Nowy Lotus Elise w 2020 roku (7)

Dobre wieści płyną od marki Lotus. Legendarna brytyjska marka pracuje nad nowym wcieleniem modelu Elise. Dwuosobowy roadster będzie lekki i piekielnie szybki. 

Lotus Elise Cup 250 - najszybsza wersja w historii

Lotus Elise Cup 250 - najszybsza wersja w historii (3)

Brytyjska marka dumnie przedstawia najszybszą, drogowe wersję modelu Elise. Lekkie nadwozie i doładowany silnik pozwalają osiągnąć pierwszą setkę w czasie poniżej 4 sekund.

Lotus Exige 360 Cup

Lotus Exige 360 Cup: Dla 50 najszybszych (12)

Czasami producenci, żeby uatrakcyjnić nieco swoje modele oferują edycje specjalne. Lotus nie musiałby tego robić bo sam w sobie jest już ekskluzywną marką. Jednak zdecydował się wypuścić Exige'a 360 Cup.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA