Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Maserati - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Maserati: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Maserati

Maserati Ghibli 2017

Maserati Ghibli - mocniejszy silnik, bogatsze wyposażenie (5)

Czterodrzwiowy sedan jest obecnie najtańszym Maserati w ofercie. Odświeżoną wersję na rocznik modelowy 2017 wyposażono w mocniejszy silnik, a do tego poprawiono pakiety wyposażenia. 

Odświeżone Maserati Quattroporte - nowa jakość

Odświeżone Maserati Quattroporte - nowa jakość (4)

Quattroporte to największy model w gamie Maserati i zarazem jeden z najpopularniejszych modeli. Ale aby nadążył za Porsche Panamerą, po nieco ponad trzech latach na rynku został on zmodyfikowany.

Maserati Levante

Maserati Levante - Poznań Motor Show 2016 (8)

Maserati Levante to pierwszy SUV z "trójzębem" w grillu. Producenci aut sportowych chętnie wchodzą na rynek podniesionych aut, ponieważ czują tu niezły biznes. Levante wygląda bardzo atrakcyjnie, szczególnie z niebieskim lakierem nadwozia.

Maserati Ghibli ASPEC: Włoch made in China

Maserati Ghibli ASPEC: Włoch made in China (6)

ASPEC to chiński tuner samochodów. Może brakuje mu jeszcze renomy Mansory, czy AMG, ale efekt pracy jego inżynierów nad Maserati Ghibli jest więcej niż dobry. 

Maserati Quattroporte S Q4: Styl absolutny

Maserati Quattroporte S Q4: Styl absolutny (9)

Być może w Mercedesie klasy S i BMW serii 7 znajdziesz więcej technologii i elektronicznych gadżetów. W kategorii "styl" Maserati Quattroporte bije ich o głowę. 

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster: Sport przez różne S (27)

Audi RS6 chce cały świat położyć na łopatki, Porsche Boxster GTS to brzytwa, Maserati GranTurismo dźwiękiem wywołuje lawiny, a Alfa 4C to supersamochód w wersji mini. Cztery pomysły na sportowe auta.  

Test Maserati Ghibli Diesel

Test Maserati Ghibli: Mieć klasę (8)

W dzisiejszym świecie motoryzacji już nic nas chyba nie zdziwi. Nawet Maserati z dieslem pod maską. Testujemy pierwsze w historii auto z trójzębem w logo z silnikiem wysokoprężnym.

Maserati Quattroporte Diesel

Maserati Quattroporte Diesel - Koniec Świata (9)

Nazywa się Maserati, do setki przyspiesza w 6,3 s i na jednym zbiorniku paliwa potrafi przejechać tysiąc kilometrów – jeszcze niedawno takie zdanie nie miało szans być prawdziwe. Ale dzisiaj już jest – za sprawą flagowego Quattroporte z silnikiem Diesla.

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo)

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo) (14)

Po raz kolejny organizacja Euro NCAP przeanalizowała bezpieczeństwo nowych modeli - zaskakujący wynik osiągnęło np. BMW i3.

1 2 3
STRONA 1 z 3