Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Maserati Levante

Maserati Levante jest pierwszym SUV-em w gamie włoskiego producenta. Pierwszy sygnał, zdradzający zamiary wprowadzenia na rynek takiego modelu pojawił się w 2003 roku, kiedy producent z Mediolanu pokazał koncept Kubang. Produkcyjny SUV pojawił się jednak dopiero w 2016 roku na targach w Genewie. Levante oferowany jest z z silnikiem benzynowym V6 o mocy 350 lub 450 KM i motorem wysokoprężnym, również V6 o mocy 275 KM.

Testy samochodów Maserati Levante

Maserati Levante - SUV w wersji Gran Turismo Pierwsza jazda 30 czerwca 2016, 19:20

Maserati Levante - SUV w wersji Gran Turismo

Jeśli to określenie pasuje do jakiegokolwiek crossovera, to właśnie do tego. Oto Maserati Levante, czyli SUV w wersji Gran Turismo.

Wiadomości dotyczące modelu Maserati Levante

Maserati Levante Wydarzenia 1 kwietnia 2016, 12:16

Maserati Levante - Poznań Motor Show 2016

Maserati Levante to pierwszy SUV z "trójzębem" w grillu. Producenci aut sportowych chętnie wchodzą na rynek podniesionych aut, ponieważ czują tu niezły biznes. Levante wygląda bardzo atrakcyjnie, szczególnie z niebieskim lakierem nadwozia.

Maserati Levante Wydarzenia 23 marca 2016, 19:33

Maserati Levante - znamy europejski cennik

W Genewie mogliśmy zobaczyć na żywo nowego SUV-a Maserati, a już niebawem model zawita do polskich salonów. Właśnie opublikowano oficjalny cennik Levante.

Maserati Kubang Wydarzenia 5 maja 2015, 09:51

Maserati Levante zadebiutuje w Detroit

Tak, Maserati wypuści SUV-a. Będzie konkurentem Porsche Cayenne i BMW X5. Levante ma pojawić się w 2016 roku podczas North American International Auto Show w Detroit.