REKLAMA

Maserati Levante - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Maserati Levante: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Maserati Levante

Maserati Ghibli, Levante i Quattroporte Trofeo

Maserati Ghibli i Quattroporte Trofeo z silnikiem od Ferrari (15)

Maserati wzbogaca ofertę dla modeli Ghibli i Quattroporte o wersję Trofeo. Do jej napędu służy silnik z fabryki w Maranello.

mocny_suv

SUV-y z V8: Maserati Levante GTS, Audi RS Q8 i Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupe (28)

Ciężkie jak lokomotywa, wielkie jak kiosk, ale szybkie – jakby gabaryty nie miały żadnego znaczenia. Trzy sposoby na szybkiego SUV-a z silnikiem V8, czyli stylowe Maserati Levante GTS, narwane Audi RS Q8 i hybrydowe Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupé.

Novitec Maserati Levante Esteso

Maserati Levante Esteso – w oczekiwaniu na SUV-a Ferrari (3)

Maserati Levante Esteso V2 to tuningowa propozycja firmy Novitec dla tych, którzy nie mogą się już doczekać pierwszego SUV-a od Ferrari.

Maserati Levante GTS

Maserati Levante GTS – pierwsze zdjęcia (4)

Kilka miesięcy temu mogliśmy podziwiać topową odmianę Maserati Levante Trofeo z 590-konnym silnikiem V8. Teraz producent ujawnia szczegóły dotyczące pośredniego wariantu – Levante GTS. Co już wiemy?

Novitec Maserati Levante

Maserati Levante - szprycowany przez Noviteca (8)

Tridante, czyli oddział firmy Novitec zajmujący się modyfikacjami samochodów Maserati, zaprezentował kontrowersyjny projekt - oto szalone Maserati Levante.

Maserati Levante

Maserati Levante - Poznań Motor Show 2016 (8)

Maserati Levante to pierwszy SUV z "trójzębem" w grillu. Producenci aut sportowych chętnie wchodzą na rynek podniesionych aut, ponieważ czują tu niezły biznes. Levante wygląda bardzo atrakcyjnie, szczególnie z niebieskim lakierem nadwozia.

Maserati Levante - i wszystko jasne

Maserati Levante - i wszystko jasne (4)

Po długich latach oczekiwania, przekładanych premierach oto jest - pierwszy SUV producenta z Mediolanu. Przedstawiamy Maserati Levante. Zobacz, co Włosi przygotowali na najbliższe targi w Genewie.

REKLAMA
REKLAMA