REKLAMA

Maserati Levante - Wiadomości

Informacje o samochodach Maserati Levante: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Maserati Levante, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Maserati Levante. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Maserati Levante

Maserati Ghibli, Levante i Quattroporte Trofeo Wydarzenia 17 sierpnia 2020, 16:07

Maserati Ghibli i Quattroporte Trofeo z silnikiem od Ferrari

Maserati wzbogaca ofertę dla modeli Ghibli i Quattroporte o wersję Trofeo. Do jej napędu służy silnik z fabryki w Maranello.

Novitec Maserati Levante Esteso Wydarzenia 8 kwietnia 2020, 11:30

Maserati Levante Esteso – w oczekiwaniu na SUV-a Ferrari

Maserati Levante Esteso V2 to tuningowa propozycja firmy Novitec dla tych, którzy nie mogą się już doczekać pierwszego SUV-a od Ferrari.

Maserati Levante GTS Wydarzenia 13 lipca 2018, 10:06

Maserati Levante GTS – pierwsze zdjęcia

Kilka miesięcy temu mogliśmy podziwiać topową odmianę Maserati Levante Trofeo z 590-konnym silnikiem V8. Teraz producent ujawnia szczegóły dotyczące pośredniego wariantu – Levante GTS. Co już wiemy?

Novitec Maserati Levante Wydarzenia 17 maja 2017, 14:19

Maserati Levante - szprycowany przez Noviteca

Tridante, czyli oddział firmy Novitec zajmujący się modyfikacjami samochodów Maserati, zaprezentował kontrowersyjny projekt - oto szalone Maserati Levante.

Maserati Levante Wydarzenia 1 kwietnia 2016, 12:16

Maserati Levante - Poznań Motor Show 2016

Maserati Levante to pierwszy SUV z "trójzębem" w grillu. Producenci aut sportowych chętnie wchodzą na rynek podniesionych aut, ponieważ czują tu niezły biznes. Levante wygląda bardzo atrakcyjnie, szczególnie z niebieskim lakierem nadwozia.

Maserati Levante Wydarzenia 23 marca 2016, 19:33

Maserati Levante - znamy europejski cennik

W Genewie mogliśmy zobaczyć na żywo nowego SUV-a Maserati, a już niebawem model zawita do polskich salonów. Właśnie opublikowano oficjalny cennik Levante.

Maserati Levante - i wszystko jasne Wydarzenia 1 marca 2016, 10:00

Maserati Levante - i wszystko jasne

Po długich latach oczekiwania, przekładanych premierach oto jest - pierwszy SUV producenta z Mediolanu. Przedstawiamy Maserati Levante. Zobacz, co Włosi przygotowali na najbliższe targi w Genewie.

Maserati Kubang Wydarzenia 5 maja 2015, 09:51

Maserati Levante zadebiutuje w Detroit

Tak, Maserati wypuści SUV-a. Będzie konkurentem Porsche Cayenne i BMW X5. Levante ma pojawić się w 2016 roku podczas North American International Auto Show w Detroit.

REKLAMA
REKLAMA