Maserati - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Maserati: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Maserati, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Maserati. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Maserati

Maserati GranTurismo Folgore Wydarzenia 12 kwietnia 2022, 16:00

Maserati GranTurismo Folgore wyjeżdża na ulice

Maserati szykuje się do mocnego wejścia w świat elektrycznych samochodów. Po niedawnej odsłonie pierwszego elektrycznego SUV-a Grecale Folgore przyszedł czas na rasowe GranTurismo Folgore.

Maserati Grecale Newsroom 5 kwietnia 2022, 10:00

Grecale – Nowy rozdział dla Maserati

Maserati wprowadza na polski rynek mniejszego od Levante SUV-a, który odważył się zmienić zwyczaje marki. Cennik rozpoczyna się od kwoty 364 tys. zł.

Maserati Grecale Wydarzenia 22 marca 2022, 14:00

Maserati Grecale – premiera wyjątkowego SUV-a

Maserati Grecale, zapowiadany od kilku lat SUV wielkości Porsche Macana, ma właśnie swoją premierę. Auto oferowane będzie między innymi jako mocne V6 Trofeo, ale także w pełni elektryczne Folgore.

Maserati GranTurismo Folgore Wydarzenia 18 marca 2022, 15:00

Maserati GranTurismo Folgore, czyli pierwsze elektryczne Maserati

Maserati szykuje się do premiery pierwszego w pełni elektrycznego modelu, którym będzie Grecale Folgore, ale póki co producent opublikował zdjęcia innego „elektryka” – jest nim GranTurismo Folgore.

Maserati Grecale Wydarzenia 17 lutego 2022, 06:00

Maserati Grecale. Premiera SUV-a 22 marca

Maserati Grecale, trochę jak Alfa Romeo Tonale, zapowiadany jest od lat, ale wreszcie mamy doczekać się premiery. Producent zapowiada ją, publikując kilka zdjęć i szczątkowe informacje.

Maserati MC Edition Wydarzenia 7 lutego 2022, 06:00

Maserati Ghibli, Levante i Quattroporte MC Edition

Nowa, specjalna seria MC Edition dla modeli Ghibli, Levante i Quattroporte z silnikiem V8 ma z nich wycisnąć jeszcze więcej sportowego charakteru. Przynajmniej od strony wizualnej.

Maserati MC20 Spider Wydarzenia 24 grudnia 2021, 11:00

Maserati MC20 Spider. Otwarty dach i silnik Nettuno

Maserati MC20 w nadwoziu coupe jeździ już po drogach, a my mieliśmy okazję testować to auto już w połowie roku. Teraz do gry wchodzi wersja Spider, czyli z rozkładanym dachem. Są pierwsze zdjęcia.

Maserati Grecale Wydarzenia 19 października 2021, 10:35

Maserati Grecale – premiera jednak opóźniona

Maserati Grecale zapowiadany jest od 2018 roku jako rywal Porsche Macana. I kiedy już kilka dni temu podano dokładną datę premiery (16 listopada), nagle okazało się, że znów trzeba będzie zaczekać.

Maserati Grecale Wydarzenia 24 września 2021, 14:00

Maserati Grecale – znamy datę premiery

Maserati Grecale to długo wyczekiwany nowy model w gamie marki. Będzie to SUV o rozmiar mniejszy od Levante, dzięki czemu próg wejścia w świat Maserati stanie się bardziej przystępny.

Serwis Mazda Wydarzenia 3 lipca 2021, 06:00

Gwarancje na samochody - RANKING

Przy zakupie samochodu warunki gwarancji zapewne nie odgrywają kluczowej roli, jednak dla niektórych mogą być argumentem, który przechyli szalę na korzyść danej marki. Przyjrzeliśmy się, jakie warunki zapewniają i co z zakresu ochrony wyłączają producenci aut oferujący najdłuższe gwarancje na polskim rynku.

REKLAMA
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8