Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Maserati - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Maserati: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Maserati, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Maserati. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Maserati

Maserati Ghibli 2017 Wydarzenia 23 stycznia 2017, 10:23

Maserati Ghibli - mocniejszy silnik, bogatsze wyposażenie

Czterodrzwiowy sedan jest obecnie najtańszym Maserati w ofercie. Odświeżoną wersję na rocznik modelowy 2017 wyposażono w mocniejszy silnik, a do tego poprawiono pakiety wyposażenia. 

Maserati GranTurismo MC Stradale Wydarzenia 8 stycznia 2017, 23:45

Maserati Lionela Messiego na sprzedaż

Jeden z najlepszych piłkarzy świata jest od kilku miesięcy ambasadorem Tata Motors. Czy to dlatego pozbywa się Maserati ze swojej kolekcji?

Odświeżone Maserati Quattroporte - nowa jakość Wydarzenia 13 czerwca 2016, 20:08

Odświeżone Maserati Quattroporte - nowa jakość

Quattroporte to największy model w gamie Maserati i zarazem jeden z najpopularniejszych modeli. Ale aby nadążył za Porsche Panamerą, po nieco ponad trzech latach na rynku został on zmodyfikowany.

Maserati Levante Wydarzenia 1 kwietnia 2016, 12:16

Maserati Levante - Poznań Motor Show 2016

Maserati Levante to pierwszy SUV z "trójzębem" w grillu. Producenci aut sportowych chętnie wchodzą na rynek podniesionych aut, ponieważ czują tu niezły biznes. Levante wygląda bardzo atrakcyjnie, szczególnie z niebieskim lakierem nadwozia.

Maserati Levante Wydarzenia 23 marca 2016, 19:33

Maserati Levante - znamy europejski cennik

W Genewie mogliśmy zobaczyć na żywo nowego SUV-a Maserati, a już niebawem model zawita do polskich salonów. Właśnie opublikowano oficjalny cennik Levante.

Maserati Quattroporte S Wydarzenia 9 października 2015, 13:02

Maserati wstrzymuje produkcję... na tydzień

Maserati zadecydowało zatrzymać produkcję aut, ale tylko w pierwszym tygodniu listopada. Wszystkiemu winny jest niski popyt.

Takie będzie Maserati Alfieri? Wydarzenia 10 sierpnia 2015, 10:30

Takie będzie Maserati Alfieri?

To nie jest jeszcze produkcyjna wersja Maserati Alfieri, ale jeśli wierzyć przedstawicielom marki i umiejętnościom designerów, w chwili debiutu może wyglądać właśnie tak. 

Maserati Ghibli ASPEC: Włoch made in China Wydarzenia 2 lipca 2015, 10:16

Maserati Ghibli ASPEC: Włoch made in China

ASPEC to chiński tuner samochodów. Może brakuje mu jeszcze renomy Mansory, czy AMG, ale efekt pracy jego inżynierów nad Maserati Ghibli jest więcej niż dobry. 

Maserati Kubang Wydarzenia 5 maja 2015, 09:51

Maserati Levante zadebiutuje w Detroit

Tak, Maserati wypuści SUV-a. Będzie konkurentem Porsche Cayenne i BMW X5. Levante ma pojawić się w 2016 roku podczas North American International Auto Show w Detroit.

Maserati wypuści SUV-a Wydarzenia 19 marca 2015, 08:51

Maserati wypuści SUV-a

Porsche ma Cayenne i Macana, Bentley szykuje Bentayga, Lamborghini pochwaliło się Urusem. A Maserati? Ono również szykuje coś dla zwolenników SUV-ów. 

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6