Mazda 2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mazda 2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mazda 2

Mazda 2

Używana Mazda 2 (2007-2014) - Świetna na drodze (11)

Używana Mazda 2 wygląda dynamicznie i dynamicznie jeździ. Dzięki temu i z powodu wysokiej trwałości odnosi sukcesy na rynku wtórnym, mimo ograniczonej funkcjonalności.

Mazda 2

Mazda 2 po face liftingu: Czas dojrzewania (6)

W szóstym roku życia Mazda 2 przeszła face lifting. Wszystko w niej służy zapewnieniu jak najwyższego komfortu – przede wszystkim bogatsze wyposażenie.

Mazda 2 po face liftingu

Mazda 2 po face liftingu (3)

Mazda 2 przeszła właśnie kilka kosmetycznych zmian w ramach odświeżenia oferty. Auto otrzyma też napęd na cztery koła. Niestety nie u nas.

Ford Fiesta, Hyundai i20, Kia Rio, Mazda 2, Opel Corsa, Skoda Fabia

Fiesta, i20, Rio, Mazda 2, Corsa i Fabia w teście (19)

Test porównawczy sześciu maluchów sprawdza, czy bazowe wersje z małymi silnikami mogą być praktyczne, wygodne, a nawet dawać frajdę z jazdy. Niemożliwe? Sprawdź to w naszym teście.

6 modeli ekologicznych

Porównanie 6 aut ekologicznych (17)

W teście porównawczym 6 aut ekologicznych zestawiliśmy auta z różnych segmentów, z różnym wyposażeniem i całkowicie odmienną ceną. Jednak każde z nich ma jakiś wspólny element ekologiczny. Oto nasz eko-test.

Pierwsza jazda Mazda 2

Mazda 2: Mniejsza trójka (6)

Mazda zdaje się zmierzać w innym kierunku niż wszyscy i nie ulega downsizingowi. Zamiast tego zmniejsza masę nowych modeli, a przy okazji poprawia design. Tak jest w przypadku nowej Mazdy 2.

Nowa Mazda 2

Nowa Mazda 2: Skok na maluchy (6)

Mazda 2 jako jeden z niewielu maluchów ma mieć na pokładzie dostęp do "neta". Ma też palić najmniej, być największa i oby też najtańsza.

Nowa Mazda 2

Jesienią do salonów zawita nowa Mazda 2 (4)

Nowa Mazda 2 nawiązuje do innych modeli japońskiego producenta. Jest od nowa zaprojektowana, zgodnie z technologią SKYACTIV. Do salonów Mazda 2 wjedzie jesienią.

Mazda 2

Rodzina się powiększa: Mazda z nowym silnikiem SKYACTIV-D 1.5 (5)

Mazda oficjalnie potwierdziła, że wraz najnowszym modelem Mazdy2 zadebiutuje także silnik- SKYACTIV-D 1.5. Widziany pierwszy raz na marcowych targach w Genewie,  motor napędowy w początkowych fazach produkcji będzie dostępny wyłącznie w Japonii.

REKLAMA
REKLAMA