Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mazda 6 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mazda 6: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mazda 6

Mazda 626 i 6

Mazda 6 vs 626: Spotkanie po latach (8)

Co łączy 29-letnią Mazdę 626 z najnowszym wcieleniem Mazdy 6? W zasadzie tylko historia. Porównaliśmy ze sobą auto, które miało mniejszy przebieg niż "nówka".

Rekord Mazdy 6 24h

Rekord Mazdy 24h (8)

24h jazdy z wciśniętym do podłogi pedałem gazu. Wcale nie taka prosta sprawa. Udało się. Pobiliśmy rekord świata Mazdą 6. Oczywiście nie sami.

Używana Mazda 6

Używana Mazda 6: Szóstka na 4+ (8)

Mazda 6 to ładne i solidne auto klasy średniej, ale omijaj benzynowe 2.3 – mają wadliwy rozrząd. Kupuj diesle – zwłaszcza te regularnie serwisowane. Olej zmieniaj nawet częściej niż zaleca producent. 

Mazda 6 2015

Odświeżone Mazdy 6 i CX-5 (19)

Na targach w LA obok nowej Mazdy CX-3, japoński producent wystawia jeszcze dwa modele po liftingu. Odświeżenia doczekały się Mazda 6 i CX-5.

Rekord Mazdy 6

20 rekordów Mazdy 6 - nasz redaktor w zespole (5)

Mazda 6 ustanowiła 20 rekordów w klasie aut z silnikami diesla. Po 24-godzinnym wyścigu średnia prędkość zwycięskiej Mazdy wyniosła 221,072 km/h.

VW Passat Variant

10 modeli, których nie warto kupować (9)

Porównanie Mazda 6 Kombi Opel Insignia Sports Tourer

Mazda 6 Kombi, Opel Insignia Tourer: Gdy lepszy przegrywa (13)

Opel Insignia, jedno z popularniejszych w Polsce aut średniej klasy, po face liftingu stał się oszczędniejszy, a jego zawieszenie bardziej dopracowane.

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi (24)

Nowa Mazda 6 chce zakasować skostniałe towarzystwo, i to nie tylko udaną stylistyką. Ale rywale stają do meczu w dobrej formie, zwłaszcza ci w wersjach z mocnymi dieslami.

Mazda 6 2.0 SkyActiv-G: będzie bitwa

Mazda 6 2.0 SkyActiv-G: będzie bitwa (13)

Nie jest szlachetnie urodzona, ale nadrabia urodą i wykształceniem. Wygląda świetnie, jeździ bardzo dobrze, ma kilka niezwykłych rozwiązań i zapewnia mnóstwo miejsca pasażerom. Ale sporo kosztuje. W teście – nowa Mazda 6.

STRONA 1 z 2