[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Mazda CX-5

Mazda CX-5 - kompaktowy SUV, który swój debiut na salonach zaliczył we Frankfurcie w 2011 roku, a w sprzedaży znajduje się od 2012 roku. Jest ona pierwszym samochodem utrzymanym w nowej stylizacji Mazdy "KODO - Dusza Ruchu". Mazda CX-5 została także jako pierwsza wyposażona w technologię SKYACTIV, którą charakteryzuje sztywna, lekka platform podwozia, nowa seria silników benzynowych oraz wysokoprężnych i nowe układy przeniesienia napędu.

Opinia eksperta

<p>Nie ma wad, raczej tylko niedociągnięcia. Jeden z najlepszych kompaktowych SUV-ów na rynku.</p>

Nie ma wad, raczej tylko niedociągnięcia. Jeden z najlepszych kompaktowych SUV-ów na rynku.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Mazda CX-5

Mazda CX-5 i Mitsubishi Eclipse Cross - porównanie Porównanie 12 czerwca 2018, 13:14

Mazda CX-5 vs. Mitsubishi Eclipse Cross - test porównawczy

Mitsubishi Eclipse Cross to kolejny wielki "newcomer" w klasie, w której każdy ostrzy sobie zęby na każdego. Na powitanie staje naprzeciw Mazdy CX-5, starszej o zaledwie kilka miesięcy. W teście wersje z benzynowymi silnikami o niemal identycznej mocy – tyle że wolnossącym w Maździe i turbodoładowanym w Mitsubishi.

Mazda CX-5 2017 Pierwsza jazda 24 marca 2017, 18:19

Mazda CX-5 i 5 kluczowych dla niej słów

Po 5 latach od rynkowe debiutu Mazda zaprezentowała nową generację modelu CX-5. Na pozór niewielkie zmiany sprawiły, że japoński kompaktowy SUV stał się jeszcze bardziej wyrazisty.

Pierwsza jazda Mazda CX-5 Pierwsza jazda 3 kwietnia 2014, 09:21

Mazda CX-5: Oznak starzenia brak

Wszystko się starzeje, ale niektóre rzeczy wolniej niż inne. Blisko dwa lata po rynkowym debiucie Mazda CX-5 jest jak dzień po narodzinach.  

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Mazda CX-5

Mazda CX-5 Wydarzenia 24 stycznia 2017, 11:29

Mazda CX-5 w wersji siedmioosobowej

W ofercie japońskiego producenta znajdziemy pełnowymiarowego SUV-a CX-9, który pomieści w kabinie siedmioro pasażerów. Za kilka miesięcy na rynku japońskim dołączy do niego kolejny model.

Nowa Mazda CX-5 Wydarzenia 16 listopada 2016, 13:36

Mazda CX-5 - ewolucja bestsellera

SUV Mazdy to jeden z tych modeli, który wywindował sprzedaż samochodów marki na całym świecie. W nowym CX-5 zmieniło się wiele, ale auto wygląda znajomo.

Mazda CX-5 Teaser Wydarzenia 27 października 2016, 18:31

Mazda CX-5 2017 - oficjalnie zapowiedziana

W listopadzie odbędą się targi motoryzacyjne w Los Angeles. W Mieście Aniołów japoński producent pokaże nową generację Mazdy CX-5.

REKLAMA