[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mazda CX-7 - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Mazda CX-7. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Mazda CX-7. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Mazda CX-7

Mazda CX-7 Pierwsza jazda 28 stycznia 2011, 09:28

Mazda CX-7 – mistrzyni ekologii

Mazda CX-7 nie jest, a w zasadzie nie była autem popularnym u nas. Nic dziwnego, skoro nabywcy zdecydowanie wolą SUV-y z dieslem, którego do niedawna w ofercie modelu brakowało. Czy 2.2 MZR-CD poprawi statystyki sprzedaży Mazdy?

CX-7 MZR-CD 2.2 Pierwsza jazda 11 grudnia 2009, 13:20

Mazda CX-7 - w stronę Europy

Odmłodzona. Dotychczas Mazda CX-7 występowała tylko w jednej, 260-konnej benzynowej wersji. Teraz dołączył do niej diesel.

Mazda CX-7 Test 23 grudnia 2008, 13:55

Mazda CX-7 – Wołanie o Diesla

SUV według Mazdy. Ma odpowiednie nadwozie, napęd na cztery koła i wygląda na droższą niż jest. W teście Mazda CX-7. Czy czegoś jej brakuje?

Mazda CX-7 Pierwsza jazda 14 czerwca 2006, 12:50

Mazda CX-7 – Ona to lubi

Oprócz napędu 4x4, który już dawno przestał służyć SUV-om do jazdy w terenie, coraz mniej terenowy staje się też ich wygląd. Jednak SUV-a o takich sportowych walorach, jakie ma Mazda CX-7 - jeszcze nie było.

REKLAMA
REKLAMA