Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mazda - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Mazda: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Mazda

Mazda MX-5 RF

Mazda MX-5 RF - pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym modelu (17)

Nowa wersja kultowej Mazdy ma twardy składany dach, kilka kilogramów nadwagi i jest dostępna z automatyczną przekładnią biegów. Najnowszy model sprawdziliśmy na krętych hiszpańskich drogach - oto pięć wniosków po pierwszych jazdach.

Nowa Mazda CX-5

Mazda CX-5 - ewolucja bestsellera (6)

SUV Mazdy to jeden z tych modeli, który wywindował sprzedaż samochodów marki na całym świecie. W nowym CX-5 zmieniło się wiele, ale auto wygląda znajomo.

Mazda MX-5

Mazda MX-5 Cup - moc to nie wszystko (18)

Jakie auto jest najpopularniejszą wyścigówką świata? Nie, nie Porsche 911. To Mazda MX-5, a dokładnie – MX-5 Cup. Samochód dla każdego.

Mazda CX-5 Teaser

Mazda CX-5 2017 - oficjalnie zapowiedziana (2)

W listopadzie odbędą się targi motoryzacyjne w Los Angeles. W Mieście Aniołów japoński producent pokaże nową generację Mazdy CX-5.

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon (3)

Tym razem przed nami przedstawiciele segmentu kompakt o sportowym charakterze. Obydwa modele są jedyne w swoim rodzaju i dostarczają podobnych emocji z jazdy.

Limitowana Mazda MX-5 Icon

Limitowana Mazda MX-5 Icon (6)

Podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood Mazda zaprezentuje limitowaną serię modelu MX-5. Wersja Icon powstanie tylko 600 egzemplarzy

Mazda MX-5 RF - niespodzianka w Nowym Jorku

Mazda MX-5 RF - niespodzianka w Nowym Jorku (20)

W prawdzie oficjalnie targi w Nowym Jorku rozpoczną się w piątek, ale już znamy premierę Mazdy przygotowaną na tę imprezę. I od razu świat motoryzacji wytrzeszczył oczy. Jak to? Mazda MX-5 z nadwoziem targa? Poznajcie MX-5 RF, która debiutuje na targach w Nowym Jorku.

Mazda CX-9 2016

Mazda CX-9 2016 - nowy wygląd, nowy silnik (12)

Mazda CX-9 zadebiutowała na targach motoryzacyjnych w Los Angeles. W nowym SUV-ie pojawiła się nowa stylistyka oraz nowy silnik, jedyny w swoim rodzaju.

Mazda MX-5 Sport Recaro Limited Edition

Mazda MX-5 Sport Recaro Limited Edition - nie tylko fotele (9)

Mazda wypuściła limitowaną edycję małego roadstera MX-5. Nazywa się Sport Recaro Limited Edition i zawiera więcej niż tylko sportowe fotele.

1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7