Mazda - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Mazda: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Mazda

Mazda CX-60

Mazda CX-60: Model innego kalibru - TEST (15)

SUV-a tej klasy mazda nie miała od lat. Ale to, że się pojawił, nie zaskakuje tak bardzo jak pomysł na jego konstrukcję. W teście CX-60 z napędem hybrydowym plug-in w najbogatszej wersji wyposażenia.

Mazda CX-60

Mazda CX-60 zdobywa 5 gwiazdek w testach Euro NCAP (5)

Nowa Mazda CX-60 otrzymała maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w najnowszej serii testów zderzeniowych Euro NCAP, uzyskując 91% w kategorii bezpieczeństwa dzieci i 88% w kategorii bezpieczeństwa dorosłych pasażerów.

Mazda CX-7

Używana Mazda CX-7 (2006-2012) - Uwaga na korozję! (6)

To pierwszy i bardzo udany SUV Mazdy. Przyciągająca stylistyka Mazdy CX-7, sportowe osiągi i takież prowadzenie wysoko ustawiły poprzeczkę konkurentom.

Mazda wydała w Polsce 100 000 samochodów

Mazda wydała 100-tysięczny samochód w Polsce (5)

Mazda MX-5 zamówiona w salonie Mazda Grupa Wróbel w Długołęce pod Wrocławiem jest 100-tysięcznym samochodem marki wydanym w Polsce przez Mazda Motor Poland.

Rekord Guinnessa w paradzie Mazdy MX-5

Rekord Guinnessa w paradzie Mazdy MX-5 pobity (20)

Cztery Mazdy MX-5 z Polski, w tym jedna generacji NA, przyczyniły się do pobicia Rekordu Guinnessa w paradzie na torze Autodromo di Modena. Auto motor i sport ma tym wydarzeniu udział.

Mazda CX-60

Mazda wprowadza 6-letnią gwarancję na samochody (5)

Począwszy od 1 września 2022 roku wszystkie nowe samochody Mazdy otrzymują dwukrotnie dłuższą niż dotychczas, bo aż 6-letnią, gwarancję. Wiemy, co z autami wydanymi przed tą datą.

Mazda 3 E-Skyactiv X Sedan

Mazda 3 e-Skyactiv X Sedan: Alternatywa - TEST (26)

Mazda może pochwalić się tym, że opanowała skomplikowany proces spalania ubogiej mieszanki benzynowej. Mamy okazje jeździć Mazdą 3 Sedan z poprawionym silnikiem e-Skyactiv X, czyli tzw. benzynodieslem.

Mazda CX-3

Używana Mazda CX-3 (2015-) - Z drogimi częściami (12)

To jeden z wysoko ocenianych modeli z Japonii. Niepowtarzalny wygląd, dynamiczne zachowanie na drodze i niezawodna technika powodują, że Mazda CX-3 jest poszukiwana, chociaż droga.

Mazda CX-60

Mazda CX-60 z sześciocylindrowym dieslem. Znamy cenę (6)

Mazda CX-60 to najnowszy model japońskiej marki. SUV niedawno został zaprezentowany z napędem plug-in hybrid, a teraz otrzymuje potężnego, ale oszczędnego diesla o pojemności 3,3 litra.

1 2 3 ... 21
STRONA 1 z 21