REKLAMA

Mazda MX-5 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mazda MX-5: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mazda MX-5

Mazda MX-5 NA - pierwsza generacja

Mazda oferuje części zamienne do pierwszej MX-5 (7)

Mazda MX-5 to uwielbiany klasyk. Pierwsza generacja, która liczy już przeszło trzy dekady, jest tak popularna, że producent poszerzy ofertę części zamiennych do kultowego roadstera.

mazda mx5

Mazda MX-5: Tylko jeden cel - TEST (10)

Nie ma wielu argumentów za tym, żeby jeszcze produkować samochody takie jak Mazda MX-5. Jeden jest jednak bardzo ważny – bez tego modelu Mazda nie byłaby Mazdą.

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce (13)

Chcesz sobie sprawić kabriolet? Oto 6 najtańszych na rynku nowych samochodów z otwieranym dachem. Masz wybór pomiędzy maluchami z odsuwanym dachem, klasycznym roadsterem, skończywszy na typowym czteroosobowym kabriolecie.

Mazda MX-5

Mazda MX-5 w edycji „100” już w Polsce (5)

W polskiej sieci sprzedaży Mazdy pojawił się model Mazda MX-5 „100”, który powstał dla uczczenia 100-lecia marki. Znamy cenę wyjątkowej wersji.

Muzeum Mazdy w Agsburgu

Wirtualny spacer po Muzeum Mazdy w Augsburgu (6)

W okrągłą setną rocznicę powstania marki, Mazda zachęca, by spędzić czas w towarzystwie najwspanialszych modeli w historii i zaprasza na wirtualny spacer po Mazda Classic – Automobil Museum Frey.

Mazda 100th Anniversary

Jubileuszowa edycja na 100-lecie Mazdy (16)

Z okazji 100-lecia działalności, Mazda przedstawia specjalną edycję aktualnych modeli, nawiązującą do pierwszego samochodu osobowego marki, R360 Coupe. Samochody trafią na polski rynek jesienią.

Mazda MX-5 30th Anniversary Edition

Mazda MX-5 30th Anniversary w Polsce (4)

Mazda MX-5 30th Anniversary trafi do Polski w liczbie 30 z 3000 wyprodukowanych egzemplarzy.

Mazda MX-5 30th Anniversary Edition

Mazda MX-5 30th Anniversary Edition (3)

Na salonie samochodowym Chicago Auto Show Mazda świętuje 30-lecie kultowego modelu MX-5.

Mazda MX-5 RF

Mazda MX-5 RF - pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym modelu (17)

Nowa wersja kultowej Mazdy ma twardy składany dach, kilka kilogramów nadwagi i jest dostępna z automatyczną przekładnią biegów. Najnowszy model sprawdziliśmy na krętych hiszpańskich drogach - oto pięć wniosków po pierwszych jazdach.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA