REKLAMA

McLaren - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki McLaren: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki McLaren

McLaren Senna Lego 42123

McLaren Senna w zestawie Lego 42123 (11)

Lego wraz z McLarenem przygotowali nie lada gratkę dla fanów motoryzacyjnych zestawów z serii Lego Technic. Pod numerem 42123 kryje się bowiem 32-centymetrowej długości McLaren Senna.

McLaren GT Novitec

Novitec poprawia McLarena GT (10)

Novitec słynie z wysmakowanych przeróbek supersamochodów. Tym razem na warsztat wzięty został McLaren GT. Efekt prac jest nieziemski.

Gran Turismo Polonia

Gran Turismo Polonia już w sierpniu (2)

Gran Turismo Polonia, spotkanie luksusowych samochodów z całej Europy, rozpocznie się 15 sierpnia w Warszawie, aby następnego dnia przenieść się do Poznania, gdzie na kierowców czekają dwa dni sportowej zabawy na torze.

TopGear

121 najlepszych driftów Chrisa Harrisa | Wideo (6)

Oto 10 minutowy materiał wideo wypełniony driftującymi supersamochodami. Za kierownicą Chris Harris.

McLaren 600LT Spider Segestria Borealis

McLaren 600LT Spider Segestria Borealis (3)

McLaren Special Operations (MSO) prezentuje limitowaną wersję McLarena 600LT, inspirowaną światem pająków. Nazywa się 600LT Segestria Borealis.

McLaren Elva

McLaren Elva – superauto bez dachu zalane deszczem (8)

McLaren Elva to pozbawiony dachu hipersamochód wart 7 mln złotych. Jeden z egzemplarzy został ostatnio złapany przez... rzęsisty deszcz.

McLaren Senna Novitec

McLaren Senna Novitec mocniejszy o ponad 100 KM (12)

McLaren Senna to piekielnie mocny hipersamochód. Tunerzy z Novitec nie widzą jednak przeszkód, żeby dodać mu kolejnych przeszło 100 koni mechanicznych.

McLaren 765LT

McLaren 765LT – lekki, mocny i szybki (Genewa 2020) (12)

Pomimo odwołania targów Genewa 2020, jesteśmy zasypywani premierami aut. Jedną z nich jest debiut nieziemsko pięknego McLarena 765LT.

Gordon Murray T.50

Gordon Murray T.50. Następca McLarena F1 (3)

Gordon Murray to genialny konstruktor, który opracowuje projekt o nazwie T.50. Jego premiera ma być wydarzeniem na miarę debiutu innego dzieła Murraya - McLarena F1.

REKLAMA
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA