Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

McLaren - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki McLaren: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki McLaren

McLaren P1 na aukcji Amelia Island Concours d'Elegance

McLaren P1 - najdroższy egzemplarz w historii (6)

Podczas konkursu Amelia Island Concours d'Elegance zlicytowano wyjątkowego McLarena P1, który został oficjalnie najdroższym egzemplarzem tego modelu.

McLaren 570S

McLaren 570S od projektantów (6)

Projektanci McLarena dostali możliwość skonfigurowania modelu 570S. I tak powstała specjalna wersja, którą oficjalnie można zakupić.

McLaren P1 by MSO - cały z karbonu

McLaren P1 by MSO - cały z karbonu (9)

McLaren P1 to duchowy następca pierwszego, drogowego auta z Woking, modelu F1. W Genewie brytyjski producent przedstawi światu wyjątkowy egzemplarz z nadwoziem wykonanym z włókna węglowego. Auto przygotował dział projektów specjalnych MSO. Zobacz, jedyny w swoim rodzaju egzemplarz P1.

McLaren 540C

McLaren 540C: Najbardziej osiągalny (8)

McLaren przygotował bazowy i najtańszy model w ofercie, mający podbić statystyki sprzedaży. Nazywa się 540C, a jego nazwa pochodzi tradycyjnie od mocy silnika.

McLaren 570S

McLaren 570S: Wróg 911 i AMG GT (10)

Zapowiada się ciekawy pojedynek w segmencie aut sportowych. McLaren oficjalnie pokazał nowy model 570S, który ma być głównym wrogiem Porsche 911 i Mercedesa AMG GT. Co sobą reprezentuje?

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: McLaren 675 LT

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: McLaren 675 LT (7)

W redakcji bardzo lubimy hardcorowe wersje szybkich coupe. Dlatego też McLaren 675 LT ma szansę trafić na listę naszych ulubionych. Wysoka moc w połączeniu z dopracowaną mechaniką może odnieść duży sukces.